Indeks witryny Koloryt otoczenia Uczymy się Która firma od organizowania szkoleń bhp najlepsza w Gorzowie??

Która firma od organizowania szkoleń bhp najlepsza w Gorzowie??

Hej, mam do was konkretne pytanie. Słyszałam, że firma ze strony bhp-komplex.pl jest najbardziej polecana do szkoleń z bhp, kursów na wózki widłowe itd. w Gorzowie i w całej okolicy. Co o nich sądzicie? Mieliście jakieś doświadczenia. A może znacie jakaś inną firmę która jest najlepsza?

Ja jak szukałam z rok temu informacji o szkoleniach BHP z lubuskim to też najwięcej o nich słyszałam i zdecydowałam się na nich kilka miesięcy temu. Jak dla mnie nie zawiedli- wszyscy pracownicy którzy przeszli to BHP i przeciwpożarowe naprawdę wrócili z wiedzą i mówili ze im się podobało. Także pozytywnie, możesz zamawiać tam :)

Ja wcześniej tej firmy nie znałem ale spojrzałem na ich stronkę i obsługują takie firmy jak Enea więc muszą trzymać poziom. Ciekawe tylko jak u nich z cenami. Ktoś wie? Bo ja się też powoli rozglądam w tym temacie…

Wśród firm dostawczych jest teraz taka opinia, że jak chcesz zrobić pracownikom porządny kurs na wózki widłowe w województwie zachodniopomorskim więc głownie w Szczecinie to uderzaj właśnie do tej firmy. Naprawdę porządnie podchodzą do tematu i każdego pracownika przeszkolą od a do z. Dla mnie dodatkowym plusem było to że robią też kursy na różnego rodzaju wózki np. boczne i podnośniki- kilak rzeczy w jednym miejscu to oszczędność czasu i kasy dla takiej małej firmy jak moja.

Moi też się dobrze po szkoleniu o nich wypowiadali, podobno robią taki sprawdzian wiedzy na koniec więc jest jakaś mobilizacja do nauki i słuchania

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Uczymy się