Indeks witryny Koloryt otoczenia Uczymy się Gdzie najlepiej skończyć profil technik masażysta w Warszawie?

Gdzie najlepiej skończyć profil technik masażysta w Warszawie?

Cześć, mam sprawę do osób zorientowanych w kształceniu policealnym w naszym cudownym mieście, czyt. w Warszawie. Chciałbym znaleźć jakąś szkołę, po które można uzyskać tytuł technika masażysty. To dla mojej narzeczonej, która się bardzo interesuje tym, czyta poradniki itp., ale jakoś nie ma odwagi poważnie się za to zabrać. Wiem, że ją męczy obecna biurowa praca, więc chciałbym ją wesprzeć jakoś i podpowiedzieć, gdzie by mogła się zapisać. Byłoby świetnie, gdyby się znalazła jakaś bezpłatna placówka, bo w gruncie rzeczy to kasa jest główną przeszkodą. Czekam niecierpliwie!

Jaki z ciebie kochany i troskliwy chłopak! Powodzenia, niestety nie znam żadnej bezpłatnej.

Hmmm może być ciężko z bezpłatną. Raczej się nastaw na minimum 200 złotych miesięcznie, szczególnie, jeśli to ma być zaocznie. Za darmo, drogi kolego, to nic nie dają już dzisiaj. A już na pewno w Warszawie.

Zasmuciłaś mnie trochę… To może chociaż jakaś szkołą, gdzie czesne nie jest wysokie? Ona się raczej nie zgodzi, żebym ja to opłacał, a dobrze wiem, że nie jest w stanie tak sobie wydać lekką ręką dwóch stówek na miesiąc…

Ja mam osobiście tytuł technik masażysta w Warszawie bez większego problemu znalazłam zupełnie darmowy kurs. Wejdź sobie na stronę internetową http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/strefa-kandydata-sp/szkoly-policealne/technik-masazysta.html – ja w tej szkole zdobyłam uprawnienia w 2 lata, bez płacenia czesnego i jak najbardziej jestem zadowolona z przebiegu mojej nauki. Po samym liceum ogólnokształcącym, to jakbym nie miała wykształcenia, a teraz zupełnie nowe perspektywy są przede mną :)

A to ja sam się zainteresowałem, nie spodziewałem się że profil technik masażysta w Warszawie jest darmowy na jakiejkolwiek niepublicznej uczelni. Te Szkoły Mydłowskiej brzmią całkiem zachęcająco.

Dla mnie też brzmi zachęcająco, ciekawe jak dla mojej lubej. Zobaczę, co ona na to powie, trzymajcie kciuki!

Ja będę na pewno trzymać kciuki :) Mam nadzieję, że twojej narzeczonej będzie się tak samo podobało jak mi

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Uczymy się