Indeks witryny Koloryt otoczenia Uczymy się Potrzebna mi fachowa firma szkoleniowa w Poznaniu…

Potrzebna mi fachowa firma szkoleniowa w Poznaniu…

Cześć wszystkim! Pracuję w HRach jednej z dużych, poznańskich firm i tak słowem wstępu – mój szef zawiódł się ostatnio na firmie, która organizowała nam różne szkolenia pracownicze. Do tego stopnia, że stwierdził koniec współpracy ze skutkiem natychmiastowym… Cóż, właśnie mi przypadło w udziale znalezienie nam nowego partnera, który, jak to szef określił, będzie bardziej profesjonalny. Macie jakieś rady ze swojego doświadczenia?

Szkoda, że w Poznaniu, jak znam super firmę, która robi szkolenia plus coaching, ale z tego co wiem oni tak regularnie to współpracują tylko w Warszawce :( Ale powodzenia!

A możesz doprecyzować, jakiego rodzaju mają być te szkolenia? Bo nie wiem jak inni, ale ja nie jestem pewien, jakie są w sumie twoje oczekiwania. Jak mi podasz zakres to może się uda coś polecić, ale nic nie obiecuję

Jak by to było takie proste… Może powiem tak, nie chodzi nam o żadne branżowe, specjalistyczne szkolenia, tylko takie z umiejętności miękkich. My się staramy właśnie takie fundować naszym pracownikom, bo w technicznych sprawach sami możemy ich uczyć, ale od samej kultury pracy i komunikacji wolimy mieć specjalistów. Jako przykład zupełnie bazowy mogłabym wymienić komunikację interpersonalną szeroko rozumianą. Mam nadzieję, że to wystarczająco precyzyjne.

Tak, w sumie tak, ale niestety to wyklucza człowieka, którego chciałem polecić. On jednak bardziej takie typowe techniki sprzedażowe i nic ponad to

Ja za to chyba idealnie trafię w twoje wymagania :D Przychodzi mi do głowy tylko jedna firma szkoleniowa w Poznaniu, która byłaby w stanie ogarnąć tak szeroką tematykę, bo właściwie są w stanie zająć się każdym tematem z zakresu umiejętności miękkich. Nie będę ci bez sensu przepisywać treści z ich strony, po prostu wejdź na http://trainbrain.com.pl/o-nas/ i sobie doczytaj szczegóły.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Uczymy się