Indeks witryny Koloryt otoczenia Uczymy się Chciałabym kupić wyjątkowe dyplomy szkolne.

Chciałabym kupić wyjątkowe dyplomy szkolne.

W tym roku oddaję klasę III a sama odchodzę na emeryturę i w związku z tym chciałabym każdemu z moich uczniów dać coś, co będzie miłą pamiątką razem spędzonych chwil. Zależy mi na tym, aby było to coś wyjątkowego, czego żadna inna klasa mieć nie będzie. Zna ktoś może taką firmę, która mogłaby mi wykonać coś takiego?

Musi Pani bardzo lubić swoją klasę, skoro zadaje sobie Pani tyle trudu :). To już chyba rzadkość. Młodzi nauczyciele spieszą się do domu, robią dużo rzeczy po łebkach. Szkoda :(.

Rzeczywiście ich lubię. To miłe choć czasami rozbrykane smyki.

Nie zgadzam się z twierdzeniem, że młodzi nauczyciele się nie starają. Wciąż jeszcze należę do młodych a rok w rok staram się, aby moi uczniowie mieli wyjątkowe nagrody i dyplomy i dlatego jestem w stanie pomóc koleżance po fachu :). Jest w Warszawie świetna firma – Biały Atrament, która wykonuje dyplomy na zamówienie.

No to super wiadomość, mam w głowie ogólny zamysł tylko problem z przelaniem go na papier. A jak ich znajdę? Niestety, nie jestem z Warszawy.

Och bardzo prosto, podaję link: http://www.bialyatrament.pl/pl/dyplomy, znajdzie tam Pani wszelkiego rodzaju dyplomy szkolne w przeróżnych wzorach, bogatej kolorystyce i na bardzo ładnym papierze. Jest to sklep internetowy a jego dodatkowym atutem jest fakt, że są to groszowe sprawy, no chyba, że jest to jakiś szczególnie wyszukany i pracochłonny wzór.

A w jakich wartościach oscylują ceny?

Dla takich maluszków są to kwoty od 80 groszy do 2,80. Być może wybierze Pani z tego co jest w ofercie bez zamawiania, ale oczywiście zamówić też można.

Wielkie dzięki za informację :).

Bardzo proszę :)

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Uczymy się