Indeks witryny Koloryt otoczenia Odpoczywamy na turystycznym szlaku Organizacja czasu na wycieczce

Organizacja czasu na wycieczce


Post 3 mar 2016, o 09:59

Posty: 23
Wycieczkę szkolną organizuje nie pierwszy raz. Ale coraz trudniej mi wymyślać sposoby spędzania wolnego czasu. Wszystko już było i słyszę coraz więcej głosów ze strony rodziców, że czas już to zmienić. Czy macie jakieś pomysły na organizację wycieczek fakultatywnych?

Post 3 mar 2016, o 10:37

Posty: 25
Pamiętam, że jeszcze nie tak dawno to ja sam jeździłem na wycieczki, a teraz ocenią, czy moje dziecko może się wybrać na taką wycieczkę. Dobre pomysły to pomsyły tematyczne powiązane z jakąś dziedziną życia albo kulturą. Polecam wiejskie klimaty, bo tam najłatwiej znaleźć takie osoby, jak i również znajduje się wiele tajemnic, które młodzi ludzie lubią odkrywć.

Post 3 mar 2016, o 11:04

Posty: 77
Bardzo dużo atrakcji jest oczywiście w samej Warszawie, ale sam wypoczynek może być na wsi. To będzie także miejsce bazowe do dalszych wypadów. W trakcie takich zabaw możecie liczyć na przemiłą obsługę i rzecz jasna na kontakt z naturą.

Post 3 mar 2016, o 11:53

Posty: 38
Fajnie jest to opisane na stronie jaamtravel.pl/hotele-i-wycieczki/wycieczki-fakultatywne/. Do tego można też wynająć animatorów. To super rozwiązanie.

Post 3 mar 2016, o 13:51

Posty: 32
Zielona szkoła to coś na co dzieci czekają już od pierwszego września. To nic, że dopiero zakończyły się wakacje. Najważniejsze dla uczniów jest to, że jest o czym rozmawiać.

Post 3 mar 2016, o 14:14

Posty: 113
Wycieczki fakultatywne na tego rodzaju wyjazdach odbywają się zwykle w miejscu noclegu, czy jak kto woli zatrzymania. Oferta ze strony http://jaamtravel.pl/ jest naprawdę bardzo fajna. I ceny też są przystępne. Bardzo dużo osób skorzystało już z takiego wyjazdu. Jak na razie znalazłam na ten temat same pochwały. No to w końcu i ja będę mogła wypróbować.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Odpoczywamy na turystycznym szlaku

cron