Indeks witryny Koloryt otoczenia Odpoczywamy na turystycznym szlaku Szukam wypoczynku w okolicach Wielkopolski.

Szukam wypoczynku w okolicach Wielkopolski.Posty: 193
Witajcie. Szukam jakiś ciekawych atrakcji tak jak w temacie. Chciałem zabrać żonę i synka na kilka dni w jakieś spokojne miejsce z dala od zgiełku miasta i tych wszystkich rzeczy. Czy ktoś zna może gdzieś tutaj w okolicy jakiś fajny ośrodek. Zaskoczcie mnie :D


Posty: 163
Może zainteresują cię domki letniskowe nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska to też sporo kilometrów kwadratowych więc jest gdzie szukać. Ja ogólnie szukał bym czegoś spokojnego, jest sporo takich małych agrobiznesów w okolicy.


Posty: 122
W okolicy jest sporo różnych punktów. Ja osobiście ostatnio znalazłem w internecie stronę brzezina-agroturystyka.pl/agroturystyka/ . Warto zobaczyć ofertę, bo mają bardzo dobre warunki i wszystko znajduje się w ciekawym miejscu. Kujawy zawsze warto odwiedzić, nie ma tu parków rozrywki, ale są piękne zabytki i dużo ciszy i spokoju na łonie natury.


Posty: 26
No ja z tą firmą zaplanowałem sobie wakacje nad jeziorem. Bardzo dobre warunki, domki bardzo mi się podobały, kontakt był super i szybko dogadaliśmy szczegóły. Nie każdemu może się spodobać taki spokój i cisza, ale zmęczeni codziennością na pewno znajdą chwilę dla siebie.


Posty: 122
No trzeba brać pod uwagę, że to nie jest nadmorski kurort z basem i wieloma atrakcjami. Tutaj wszystko jest przygotowane właśnie po to żeby raz na jakiś czas się wyciszyć i odpocząć od wszystkiego. Ja bardzo polecam.


Posty: 193
Dzięki wielkie. Przyznaję, że nie znałem wcześniej ten strony. Oferta wygląda ciekawie, poczytałem na stronie o ośrodku i ciekawostkach w okolicy. Może to będzie dobry pomysł na spędzenie czasu z rodziną.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Odpoczywamy na turystycznym szlaku

cron