Indeks witryny Koloryt otoczenia Odpoczywamy na turystycznym szlaku Wyszukiwanie ofert biur podróży przez internet

Wyszukiwanie ofert biur podróży przez internet

Wiecie może czy jest jakaś większa różnica w cenie w zależności od tego na jakich stronach internetowych szukam ofert biur podróży na wakacje? Znaczy jestem świadomy, że jest różnica między jednym biurem podróży a drugim, ale jeśli biura sprzedają wycieczki większych turoperatorów to też jakoś wprowadza różnice?

Jeśli dobrze zrozumiałam, to chodzi ci o to, czy biuro polskie biuro podróży sprzedające wycieczki dużych korporacji oferuje taką samą cenę, jakbyś bezpośrednio kupował od nich. Powiem ci tak, kwestia otwarta. Jasne, że jest jakaś tam marża, ale wszystko zależy od ich układów wewnętrznych i tego się raczej nie da sprawdzić.

Sprawdzaj bezpośrednio na stronach.

To ja bym radziła szukać wakacji 2016 na portalu, który oferuje od różnych touroperatorów wczasy. Tak jest wygodniej i ma się porównanie. Na przykład jeśli wymarzy ci się Kreta wakacje możesz wykupić u kilku różnych organizatorów i cena będzie równa. Więc tak jak mówiłam, poszperaj nieco po stronach internetowych, gzie są rózni touroperatorzy i wtedy będziesz miałnajlepszy wybór ;)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Odpoczywamy na turystycznym szlaku