Indeks witryny Koloryt otoczenia Odpoczywamy na turystycznym szlaku Wyjazd nad morze – jak dojechać?

Wyjazd nad morze – jak dojechać?Posty: 71
Witam wszystkich! Planuję weekendowy wypad nad morze, ale nie mam teraz własnego samochodu i nie wiem co robić. Ostatnią podróż pociągiem bardzo źle wspominam, wieczne opóźnienia, a w środku tłoczno i duszno… Autobusy są chyba jeszcze gorsze. Zastanawiam się nad wynajęciem jakiegoś auta, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jak sądzicie? Polecicie coś?


Posty: 35
Transport publiczny w sezonie… To nie to;). Ja polecam wynajem samochodów Przeźmierowo to mój region i nie było żadnego problemu. A Ty skąd jesteś? Podróż autem to zdecydowanie większy komfort, szczególnie latem, gdy możesz jeszcze wrzucić klimę;)


Posty: 71
Dzięki za odpowiedź. Dlatego właśnie wpadła mi do głowy wypożyczalnia samochodów Wielkopolska to i moje tereny, może działa tutaj jakaś konkretna i warta polecenia firma? Jak sądzisz?


Posty: 32
Popieram, nie ma co się męczyc w pociagach. Ciągle słyszy się jakieś historie o opoźnianiach i fatalnych warunkach w wagonach… Mialo być lepiej, ale to tylko na niektórych trasach i więcej kosztuje. Też myślę, że dobrym pomysłem jest ta wypożyczalnia samochodów Opalenica to moje miasto i mogę wam powiedziec, ze działa tu świetna wypożyczalnia aut, choć z Poznania, bodaj na Żurawiej mają swoją siedzibę.


Posty: 35
A to wiem która. Są tam i działają chyba w całym województwie.;)


Posty: 71
Muszę zobaczyć, może zaoferują mi coś ciekawego. Dzięki za info.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Odpoczywamy na turystycznym szlaku

cron