Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Jaki prezent dla zaczytanego bratanka?

Jaki prezent dla zaczytanego bratanka?

Mam bratanka, który całkiem niedługo ma urodziny. Ciągle siedzi w książkach i czyta, co jest oczywiście dobre i to bardzo, ale problem w tym, że nikt nigdy nie wie jaką książke mu kupić. Interesuje się historią najbardziej, ale też geografią, to pomyślałem, że może książka w tym temacie sprawi mu radość.

Świetnie masz, bo mój syn tylko by siedział przy komputerze. Fakt, używa go do dobrych rzeczy, bo widzę, że się uczy, ale chyba nie wie jak wygląda normalnie wydrukowana książka, a nie ebook. Też się więc chetnie dowiem co i gdzie mogę kupić.

Ja książki kupuję w jednym miejscu. Jest taka dobra księgarnia dla dzieci, w której są świetnie książki podróżniczo-przygodowe dla dzieciaków. A najlepsze jest to, że jest w nich trochę i historii i geografii. To może zajrzyj na stronę triptelnik.pl i na pewno coś wybierzesz.
Ostatnio edytowano 19 paź 2016, o 08:44 przez smoczyca_wawelska, łącznie edytowano 1 raz

Właśnie tam wszedłem i widzę, że mają tam też pascalowe przewodniki. Zawsze kupuję o miejscach, w które jadę. To nawet lepiej, że teraz moge dużo rzeczy kupić w jednym miejscu a jak się młodemu spodoba to będę częsciej robił zakupy.

Ja właśnie znalazłam nową zdobycz :)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania