Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Kitesurfing dla przyjaciela

Kitesurfing dla przyjaciela

Post 29 mar 2016, o 08:53

Siemacie! Jest taka sprawa. Mam przyjaciela, który ma fioła na punkcie różnych sportów ekstremalnych. Ostatnio napalił się na kitesurfing i ciągle o tym gada, ale problem w tym, że sam nic nie zrobi, bo on to dużo gada, mało robi, no i kasy mu szkoda. No i teraz wpadliśmy jeszcze z innymi przyjaciółmi, żeby zrobić mu niespodziankę i wysłać na taki kurs. Ale tu się pojawia problem, bo zupełnie nie wiemy, na jaki ten kurs, gdzie, co i jak załatwiać. Nikt z nas żadnych sportów nie uprawia, to lepiej by było to skonsultować, niż wysłać go na coś, co mu się nie spodoba. :P

Post 29 mar 2016, o 09:57

Cześć. Ja się akurat trochę kitesurfingiem interesuje, to mogę Ci kilka spraw podpowiedzieć. Po pierwsze: nie w Polsce. A poza tym wszystko dozwolone. :D A tak serio, to znam ludzi, którzy organizują takie kursy na Sycylii i myślę, że to jest kusząca oferta. Kto by nie chciał uczyć się kitesurfingu na Sycylii? Bo ja to sam bym się chętnie wybrał. :D

Post 29 mar 2016, o 12:01

A możesz coś więcej opowiedzieć? Jakieś namiary dać? Coś opowiedzieć?

Post 29 mar 2016, o 13:00

Jasne! Wejdź też sobie na stronę kitestation.pl/pl/obozy-kitesurfingowe-za-granica/, to tam przeczytasz właśnie wszystko o tych kursach kitesurfingu, które organizują za granicą. Świetna sprawa. I jeszcze też możesz zajrzeć tutaj kitestation.pl/pl/szkolenia/, to ogólnie o szkoleniach też się wszystkiego dowiesz. A instruktorzy sami też tworzą świetną paczkę, są młodzi, ale bardzo doświadczeni, otwarci. Aż zazdroszczę temu Twojemu przyjacielowi, jak go rzeczywiście tam wyślecie. :D Tylko spieszcie się, bo te zapisy już trwają, a zainteresowanie jest co roku ogromne, więc może się okazać, że nie zdążycie.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania