Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Miód – forum dla wytwórców

Miód – forum dla wytwórców

Post 1 lip 2016, o 04:41

Studiuję zarządzanie regionem turystycznym i szukam obecnie jakiejś społeczności pszczelarskiej, która mogłaby się wypowiedzieć na temat promocji regionalnych miodów. Zależy mi, żeby to było może jakieś branżowe forum, na którym mogłabym zadać takie pytanie i spodziewać się jakiegokolwiek odzewu. Sama kocham miód i chciałabym, żeby w taki słodki sposób zakończyć swoje studia licencjackie :)

Post 1 lip 2016, o 06:32

Ale świetny temat! Spytam mojego promotora, czy na turystyce i rekreacji coś takiego przejdzie. Mój dziadek i babcia mieli swoją własną pasiekę, więc od dziecka jestem faszerowany najróżniejszymi miodami. Już teraz czuję się ekspertem :D Powodzenia w poszukiwaniach i mam nadzieję, że się nie obrazisz, że się tobą zainspirowałem :P

Post 1 lip 2016, o 08:04

Wspaniale, że młodzież się interesuje lokalnymi miodami. Uważam, że w Polsce mamy wspaniałe miody a tylko niektóre zdobywają rozgłos poza najbliższą okolicą. Jako pszczelarz korzystam często z tej strony: http://www.pszczeliazyl.pl/ i zauważyłem, że ostatnio jest coraz większe zainteresowanie. Może tam się uda trafić do odpowiednich odbiorców z pytaniem. Dodatkowo, tak jak chciałaś jest tam to forum, gdize możesz poczytac, o czym rozmawiaja pszczelarze i skąd ;)

Post 1 lip 2016, o 09:58

Świetny temat. Lokalne polskie miody powinny być znane na cały świat. Nadzieja w dobrej promocji

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania