Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Sklep online z nasionami chia – jaki polecacie?

Sklep online z nasionami chia – jaki polecacie?

Czesc wszystkim. Slyszalam ostatnio wiele pozytywnych opinii o nasionach z szałwii hiszpańskiej i stwierdziłam, ze chciałabym spróbować, czy rzeczywiście na wszystkich tak działają ;) Nie jestem jednak mocna w wyszukiwaniu takich produktów. Wiec jeśli znacie jakiś godny polecenia sklep online z nasionami chia, to bardzo pomoglibyście mi w temacie.

A nie myslalas o tym, żeby w ogole przestawić się na diete bio?

Hmmm… rozważam taka opcje, ale powoli – na razie testuje różne produkty, żeby sprawdzic, czy jest to w ogole dla mnie.

A te nasiona chia, to z czym się je??

Możesz je np. dodać do musli, jogurtów, zagescić nimi zupe. Sa tacy, którzy regularnie wrzucają je do sałatek albo traktują jako dodatek do wypieków. A jeśli chodzi o sklep online nasiona chia możesz np. sobie zamówić tu: http://www.owocowyswiat.pl/produkt-chia_nasiona_szalwii_hiszp_bio_200_g-727.htm. A i jeszcze wracając do ich właściwości – warto je jesc, bo maja duza zawartość kwasow omega3, magnezu, wapnia, żelaza czy błonnika. Ja np. zauważyłam, ze jak je dodaje np. rano do jogurtu, to nie chce mi się potem jesc.

A czy tylko nasiona chia sklep online, który podałas tylko sprzedaje? Czy może maja więcej propozycji zdrowej zywnosci?

Zdecydowanie więcej. Kolezanka pytala tylko o te nasiona, ale tak naprawdę tam masz taki asortyment, ze możesz zaopatrzenie zrobić calej kuchni. A czemu pytasz?

Bo chciałbym wlasnie przerzucić się na jakies zdrowe jedzenie. Trochę za bardzo mi się ostatnio przytylo. Jestem z zawodu kierowca i jezdze po Europie. Zlapalem się ostatnio na tym, ze w trasie bardzo często podjadam, co skutkuje potem moja nadwagą.

tez tak mam stary. Myślisz, ze zdrowe zarcie cos zmieni?

Zmieni zmieni panowie – przede wszystkim jest mówiąc bardzo prosto – bardziej zapychające. Jesz zdrowo co 3-5 godzin, nieduzo, ale wystarczajaco treściwie. I dzięki temu nie czujesz głodu i nie podjadasz.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania