Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Ile kosztuje usuwanie żylaków laserem w Poznaniu?

Ile kosztuje usuwanie żylaków laserem w Poznaniu?

Słyszałem, że bardzo skuteczne jest operowanie żylaków przy pomocy lasera. Mam żylaki na obóch nogach i musze cos ztymzrobic. Czy ktoś z was może miał taką operację? Ile to może kosztować?

No ja przechodziłem usuwanie żylaków laserem Poznań słynie z tej metody od dobrych kilku lat. Jak dotąd wszystko u mnie w porządku. Podczas operacji zastosowali znieczulenie miejscowe i cały czas monitorowali przebieg zabiegu ma USG. Nie miałem żadnych ran i bardzo szybko przyszedłem do siebie. Zabieg trwał króciutko. Jak jesteś zainteresowany masz tu link: http://chirurgianaczyn.pl/leczenie-zylakow/, poczytaj.

No a koszt? Bo to i laser i USG. Boję się, że to będzie poza moim zasięgiem.

No właśnie wcale nie drogo. Jak ja robiłem to było około 1000 zł za jedną nogę. A lekarze pierwsza klasa. Widać, że wiedzą co robią

No to faktycznie do przyjecia. Jak pomysle o tym łażeniu po przychodniach, czekaniu na zabieg to...

Prawda, dlatego właśnie zdecydowałem się na prywatną przychodnię

Jak nazywa się ta przychodnia?

Wpisz sobie w wyszukiwarkę chirurgianaczyn.pl i poszukaj w zakładkach. Nie pamiętam nazwy ale wiem, że jest przy Podgórnej.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania