Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Sposoby na tanie obrączki – pomysły.

Sposoby na tanie obrączki – pomysły.

Nie mam kasy, a planuję ślub i muszę kupić obrączki. Jak ma ktoś jakiś sensowny pomysł na zmniejszenie kosztu związanego z zakupem obrączek, to byłbym wdzięczny za podpowiedź. Tylko nie piszcie mi tutaj, żebym sobie kupił pierścionki na odpuście albo na pierścionek wybrał metalową nakrętkę większych rozmiarów.

Jak masz obrączki po rodzicach albo dziadkach, to możesz je przerobic i w ten sposób zaoszczędzic. Czasami do zrobienia obrączek wystarczy jedna grubsza obraczka. Z takiej jednej można zrobić dwie węzsze i ciensze.

jak nie masz kasy na obraczki to po co wogole bierzesz sie za slub? Ile zlote obraczki moga kosztowac? Dwa tysiace zlotych? No bez jaj

Wiesz, dla ciebie to może niedużo, dla mnie to cała pensja. Mam mnóstwo innych wydatków, dlatego chciałbym ten temat ogarnąć trochę taniej.

Nie no, bez przesady. Nowe obrączki można kupić znacznie taniej niż za dwa tysiące złotych. Na tej stronie http://virago.sklep.pl/12-obraczki-slubne masz różne rodzaje obrączek, w tym dość tanie obrączki z żółtego złota. Najtańsze modele kosztują grubo poniżej tysiąca złotych, także wydaje mi się, że na taki zakup może pozwolić sobie każdy, kto pracuje. W razie czego są pożyczki. Oczywiście na tej stronie znajdziesz też znacznie drosze obrączki z białego złota, ale to już decyzja Twoja i Twojej narzeczonej na co sie zdecydujecie.

szukaj w necie, na pewno znajdziesz cos za kilkaset złotych, ostatecznie możesz zdecydowac sie na obraczki stalowe albo srebrne, jak kiedys bedziecie miec wiecej kasy to je zobie wymienicie na złote

800-1000zł to jeszcze wygospodaruje, dzięki za tego linka

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania