Indeks witryny Koloryt otoczenia Nasze zainteresowania Sposoby na tanie obrączki – pomysły.

Sposoby na tanie obrączki – pomysły.Posty: 163
Nie mam kasy, a planuję ślub i muszę kupić obrączki. Jak ma ktoś jakiś sensowny pomysł na zmniejszenie kosztu związanego z zakupem obrączek, to byłbym wdzięczny za podpowiedź. Tylko nie piszcie mi tutaj, żebym sobie kupił pierścionki na odpuście albo na pierścionek wybrał metalową nakrętkę większych rozmiarów.


Posty: 71
Jak masz obrączki po rodzicach albo dziadkach, to możesz je przerobic i w ten sposób zaoszczędzic. Czasami do zrobienia obrączek wystarczy jedna grubsza obraczka. Z takiej jednej można zrobić dwie węzsze i ciensze.


Posty: 23
jak nie masz kasy na obraczki to po co wogole bierzesz sie za slub? Ile zlote obraczki moga kosztowac? Dwa tysiace zlotych? No bez jaj


Posty: 163
Wiesz, dla ciebie to może niedużo, dla mnie to cała pensja. Mam mnóstwo innych wydatków, dlatego chciałbym ten temat ogarnąć trochę taniej.


Posty: 77
Nie no, bez przesady. Nowe obrączki można kupić znacznie taniej niż za dwa tysiące złotych. Na tej stronie http://virago.sklep.pl/12-obraczki-slubne masz różne rodzaje obrączek, w tym dość tanie obrączki z żółtego złota. Najtańsze modele kosztują grubo poniżej tysiąca złotych, także wydaje mi się, że na taki zakup może pozwolić sobie każdy, kto pracuje. W razie czego są pożyczki. Oczywiście na tej stronie znajdziesz też znacznie drosze obrączki z białego złota, ale to już decyzja Twoja i Twojej narzeczonej na co sie zdecydujecie.


Posty: 186
szukaj w necie, na pewno znajdziesz cos za kilkaset złotych, ostatecznie możesz zdecydowac sie na obraczki stalowe albo srebrne, jak kiedys bedziecie miec wiecej kasy to je zobie wymienicie na złote


Posty: 163
800-1000zł to jeszcze wygospodaruje, dzięki za tego linka


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Nasze zainteresowania

cron