Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Gdzie można zobaczyć najciekawsze balustrady?

Gdzie można zobaczyć najciekawsze balustrady?

Witam, zanim zdecyduję się jak zaaranżować balkon, chciałbym pooglądać różne balustrady na żywo. Czy ktoś widział gdzieś jakieś ciekawe propozycje i mógłby się podzielić wrażeniami lub dać znać gdzie można zobaczyć?

Nie wiem czy wiesz, ale poznańskie balustrady są zaliczane do jednych z piękniejszych w naszym kraju. Warto pospacerować po nowych osiedlach i popatrzeć na nowoczesne rozwiązania. Jeśli twój dom ma współczesną architekturę, na pewno znajdziesz coś dla siebie. Jeśli wolisz bardzie tradycyjne formy, może zainspirują cię kamienice.

Ja wręcz szaleję za szklanymi balkonami. Są takie na czasie. Doskonale się komponują z minimalistycznym stylem wnętrz. Oczywiście wszystko zależy od twoich prywatnych preferencji. Jeśli lubisz ozdobniki lepsze będą balustrady stalowe.

Właściwie to myślałem o czymś co dobrze komponuje się ze współczesną architekturą. Szkło mi pasuje, ale fajne są też takie proste zrobione z betonu.

Mówię ci pospaceruj pooglądaj, ale najlepiej nie domki jednorodzinne, a szeregowce i nowe osiedla deweloperskie.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród