Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Złota rączka lub dobra ekipa na szybko

Złota rączka lub dobra ekipa na szybko

Pozdrawiam wszystkich i od razu z konkretnym pytankiem do Was uderzam. Chcę zrobić mamie niespodziankę i pod jej nieobecność odświeżyć jej mieszkanie. W zasadzie to rzeczy do zrobienia jest dużo, bo chatka była nieremontowana od wielu lat. Czy ktoś może polecić fajnego wykonawcę? Z góry dzięki.

Ja ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić firmę Janer-Bud, korzystałam z ich usług jakiś czas temu. Jeśli chodzi o remont Poznań nie szukałabym nikogo innego.

Warto żebyś dobierał sobie wykonawcę pod kątem tego co chcesz mieć zrobione. Coraz więcej firm podchodzi kompleksowo do tematu, więc w Poznaniu wymalujesz mieszkanie i za jednym zamachem zrobisz kupę innych rzeczy. Trzeba tylko przyglądać się dokładnie ofertom. Trzymam kciuki, mama na pewno się bardzo ucieszy :)

Zapomniałem wspomnieć, że bardzo zależy mi też na wymianie instalacji prądowej – kable i puszki mają wiele lat trochę strach tego używać...

Widzisz czyli kolejna kwestia którą trzeba się zająć. Na bank musisz mieć od tego fachowca. Słyszałem że jest solidny elektryk na Ratajach który dojeżdża do klientów. Poszukaj a na pewno znajdziesz kogoś do wszystkiego.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród