Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Złota rączka lub dobra ekipa na szybko

Złota rączka lub dobra ekipa na szybkoPosty: 193
Pozdrawiam wszystkich i od razu z konkretnym pytankiem do Was uderzam. Chcę zrobić mamie niespodziankę i pod jej nieobecność odświeżyć jej mieszkanie. W zasadzie to rzeczy do zrobienia jest dużo, bo chatka była nieremontowana od wielu lat. Czy ktoś może polecić fajnego wykonawcę? Z góry dzięki.


Posty: 71
Ja ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić firmę Janer-Bud, korzystałam z ich usług jakiś czas temu. Jeśli chodzi o remont Poznań nie szukałabym nikogo innego.


Posty: 122
Warto żebyś dobierał sobie wykonawcę pod kątem tego co chcesz mieć zrobione. Coraz więcej firm podchodzi kompleksowo do tematu, więc w Poznaniu wymalujesz mieszkanie i za jednym zamachem zrobisz kupę innych rzeczy. Trzeba tylko przyglądać się dokładnie ofertom. Trzymam kciuki, mama na pewno się bardzo ucieszy :)


Posty: 193
Zapomniałem wspomnieć, że bardzo zależy mi też na wymianie instalacji prądowej – kable i puszki mają wiele lat trochę strach tego używać...


Posty: 122
Widzisz czyli kolejna kwestia którą trzeba się zająć. Na bank musisz mieć od tego fachowca. Słyszałem że jest solidny elektryk na Ratajach który dojeżdża do klientów. Poszukaj a na pewno znajdziesz kogoś do wszystkiego.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron