Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Co myślicie o lampach ściennych w łazience?

Co myślicie o lampach ściennych w łazience?Posty: 76
Jaki rodzaj oswietlenia łazienkowego preferujecie? Ścienne czy sufitowe? Ja osobiście jestem zagorzałą zwolenniczką kinkietów, ale jak jest możliwość skorzystania z podtynkowego plafonu, to oświetlenie sufitowe też jest do przelknięcia.


Posty: 115
Mi też strasznie podobają się kinkiety, zwłaszcza te w nowoczesnym wydaniu, na przykład wąskie, prostokątne kinkiety, które wyglądają jak uchwyty do przytrzymania się przy wychodzeniu z wanny. Coś takiego, jak te prezentowane na tej stronie https://www.tomix.pl/c/pl/32/5/1/0/long/oswietlenie+lazienkowe.html . Ogólnie, jeśli szukasz koncepcji na oświetlenie do łazienki to w tym serwisie https://www.tomix.pl/aranzacja+wnetrz/47 znajdziesz mnóstwo ciekawych pomysłów na aranżację takiego wnętrza.


Posty: 195
Kinkiety to bardziej jako ozdoba. Jak chceszzeby bylo nie tylko ladnie ale i praktycznie, musisz zainwestowac w porzadne oswietlenie sufitowe zwlaszcza nad umywalka. Bez tego w lazience nigdy nie bedzie super jasno.


Posty: 75
Uwielbiam oświetlenie ścienne, bo ono tworzy niepowtarzalny klimat. We wspomnianej już wcześniej hurtowni tomix.pl znalazłam całą kategorię z lampami ściennymi i kinkietami. Pod tym adresem https://www.tomix.pl/c/pl/47_170/5/1/0/long/lampy+scienne+-+kinkiety.html masz lampy ścienne od dziesiątek różnych producentów, w różnych kolorach, stylistyce wykonania, o różnej wielkości, także łatwo znaleźć coś, co pasuje do konkretnego wnętrza.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron