Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Lampy w dziecięcym pokoju.

Lampy w dziecięcym pokoju.

Post 11 sie 2016, o 18:41

Jako świeżo upieczona mama mam w planie zrobić już za chwilę pokój dla dziecka. Teraz jeszcze mieszka ze mną w sypialni, ale plan jest taki, żeby jak najszybciej przenieść się na swoje. Gdzie kupię fajne lampy do dziecięcego pokoju, oczywiście kolorowe i bezpieczne, z odpowiednimi certyfikatami.

Post 11 sie 2016, o 21:02

Sprawa jest bardzo prosta, bo dobre lampy dziecięce to tylko w mariner-lampy.pl. Jest tam wiele propozycji zarówno dla takich maluchów, jakie Ty masz, jak i nieco starszych dzieci. Polecam ten sklep, bo ceny są rewelacyjne i obsługa bardzo miła :)

Post 11 sie 2016, o 21:31

Już mnie zachęciłeś :)

Post 12 sie 2016, o 00:14

Bardzo się cieszę.. Jak znam to polecam. Też zawsze liczę, że ktoś mi dobrze doradzi, tym bardziej, że spraw do rozwiązania jest w dzisiejszych czasach wiele :)

Post 12 sie 2016, o 01:24

Mi pomogli z lampami podszafkowymi, które mi się ostatnio spodobały. Zawsze myślałem, żę to oprawki wmontowywane do samych szafek, a sprawę można rozwiązać dużo prościej, korzystają na przykład z taśm ledowych. Jak człowiek się nie interesuje techniką, to takie sprawy umykają mu.

Post 12 sie 2016, o 02:41

Ledowe szafki wyglądają ciekawie, zwłaszcza jak jest ciemno, a podświetlenie jest w jakimś atrakcyjnym kolorze.

Post 12 sie 2016, o 04:22

U mnie zakupy w tym sklepie były związane z innym pomieszczeniem. Szukałam lampy do jadalni i tam dostałam. Ale nie mogłam się oprzeć tym lampkom dziecięcym i dzieciom zrobiłam miłą niespodziankę na początku miesiąca.

Post 12 sie 2016, o 05:34

To nieźle…

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród