Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Żaluzje i rolety w dziwnym wymiarze?

Żaluzje i rolety w dziwnym wymiarze?

Hejka wszystkim. Nie wiem czy takie pytanie pojawiało się na forum ale zapytam. Mam duże okna w domu bo szerokość ich to ponad 2 metry i niestety bardzo ciężko mi dostać gdziekolwiek rolety w takim rozmiarze. Pomoże ktoś?

Sama kupowałam takie niestandardowe rolety Ostrołęka (F4) to niewielkie miasto ale znalazłam tutaj oddział jednej z firm produkujących takie rzeczy na zamówienie. Jak chcesz to wyślę ci namiary na ten sklep, może oni coś tam poradzą :)

Ja spędziłem cały dzień na szukaniu rolet rzymskich w Białymstoku i koniec końców okazało się że i tak trzeba zamawiać bo rozmiar jest niestandardowy. Zamówiłem, zamontowałem i mogę powiedzieć że bardzo fajna rzecz bo nie dość że materiał gruby i dobrze zasłania okna to do tego w takim ciekawym wzorze :D

A czy ta firma jest dobrym producentem plis ? Bo akurat szukam kogoś takiego i trafiłem na ten wpis na forum to tak stwierdziłem że czemu miałbym nie napisać :D Może ktoś coś będzie wiedział na ten temat :D

Wysłałam ci na pw adres strony internetowej i sobie zobacz co mają w ofercie a czego nie mają. Ogólnie w ofercie jest dużo ciekawych rzeczy ale tak to by można w nieskończoność pytać. Ewentualnie jest tam jeszcze numer telefonu gdyby informacje na stronie były niekompletne :P

Dobrze już dobrze, po co ten bulwers xd

A po to że potem jest spam na forum. I żaden bulwers :D po prostu zamiast męczyć to zadzwoń i męcz kogoś kto faktycznie ma na ten temat wiedzę.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród