Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Koszenie trawy w trudnym miejscu

Koszenie trawy w trudnym miejscu

Witam. Jestem właścicielem firmy, która robi różne prace w ogrodach. Dla ludzi prywatnych, ale też dla parków, nasza oferta prezentuje się naprawdę całkiem dobrze i jestem dumny, że po kilku latach udało się nam osiągnąć taki sukces, że właściwy jak ktś ma nawet kawałek trawnika przed domem o wielkości 1m2 to dla niego też możemy usługi świadczyć. Pytanko mam, bo moi pracowniy narzekają na to, że tymi wielkimi kosiarkami, które mamy nie mogą dać rady z miejscami trudno dostępnymi i potem ręcznie to wyrywają, tracą czas i w ogóle. Jak te problem załatwić?

Post 2 wrz 2016, o 05:04

No tak, to jest taki typowy problem, który mają chyba wszyscy, którzy się zajmują koszenie trawy. I jak widać to nieważne czy ktoś to robi zawodowo dla utrzymania rodziny czy amatorsko, żeby rodzina miała gdzie spędzać wolny czas przed domem na mięciutkiej i wygodnej trawie. No sprawdziłem, że do tego się idealnie nadają wykaszarki Husqvarna które są doskonałe właśnie w docieraniu do miejsc najbardziej

Jak dobre, że ja wlazłam tutaj. Normalnie coś mnie kusiło, żeby tu zajrzeć i jak widać zrobiłam bardzo dobrze, bo sama potrzebuje takiej wykaszarki do swojego ogrodu. Te niedokoszone miejsca normalnie mnie tak denerwują, że nie mogę patrzeć na to wszystko. A kolego wyżej możesz jeszcze powiedzieć gdzie dokładnie taką wykaszarkę w dość dobrej cenie bym mogła kupić? To mnie teraz jednak najbardziej interesuje

Ja bym polecił wejść na strone agrotech-poznan.com.pl i tam sobie popatrzeć na wszelkiego rodzaju sprzęty do ogrodu. Można tam naprawdę na świetne okazje trafić i do tego zaoszczędzić. No przynajmniej mnie się udało tak zrobić ;)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród