Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Pomysł na kolory w sypialni

Pomysł na kolory w sypialni

Post 11 wrz 2016, o 18:41
Zia

hej, planuję mały remoncik w mieszkanku i szukam pomysłu na jakie kolory pomalować ściany, zeby wyglądało super elegancko.

Post 11 wrz 2016, o 19:23

na biało, biały pasuje zawsze i wszędzie.

Post 11 wrz 2016, o 21:58
Zia

Ok, rozumiem, ale biały nie wchodzi w grę. Chodzi mi dokładnie o to, że wyczytałam, że kolor sypialni ma wpływ na to czy się wysypiamy i jak bardzo kaloryczny jest nasz odpoczynek, dodatkowo znając kolor ścian będę w stanie dobrac odpowiednie meble, więc plisss, pomózcie.

Post 12 wrz 2016, o 00:18

Jak śpimy, mamy zamknięte oczy i nie wiem w jaki sposób kolor ścian wpłynie na to czy się wyśpisz, czy nie...

Post 12 wrz 2016, o 02:02

Nie jestem ekspertem w tym temacie, ale wydaje mi się, że sypialnie dobrze jest pomalować w kolorach ziemi lub nieba, tak żeby kolory jak najbardziej odpowiadały naturalnym warunkom w których przyszło żyć naszym przodkom.

Post 12 wrz 2016, o 03:06

Nasi przodkowie mieszkali w ziemiankach i spali na drzewach, nie wiem czy to dobry pomysł.

Post 12 wrz 2016, o 04:07

Jesteś naprawdę strasznym optymistą...

Post 12 wrz 2016, o 04:59

Tak, więc może doradzając z własnego doświadczenia podpowiem, że kolor ścian malowałabym już po wybraniu mebli, jest wówczas o wiele łatwiej. Dobrze jest też kupować meble w sklepie internetowym, można sporo zaoszczędzić, a wybór jest o wiele większy niż w sklepach stacjonarnych.

Post 12 wrz 2016, o 05:57

Zgadzam się z koleżanka, zawsze najpierw kupuj meble, a dopiero później wybieraj kolor ścian. Ja mam własnie problem z tym pierwszym, mam odnowić pokój syna a nie wiem jakie meble mu wybrać. Żona nie pomaga w tym temacie bo codziennie wymyśla coś nowego..

Post 12 wrz 2016, o 07:40

Ja niedawno też remontowałem pokój mojej nastoletniej córki, więc znam twój ból. Też się zastanawialiśmy jakie kolory wybrać na ściany, nic nam nie przychodziło do głowy więc kupiliśmy w pierwszej kolejności meble młodzieżowe sklep online okazał się dla nas ratunkiem, bo córka wybrała odpowiedni komplet mebli samodzielnie, taki który jej się podobał, my zamówiliśmy i po kłopocie. Moze też powinniście pozwolić synowi wybrać meble, które mu przypadną do gustu.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród