Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Wkłady sznurkowe w praktyce.

Wkłady sznurkowe w praktyce.


Post 25 sty 2017, o 00:00

Posty: 71
Używacie wkładów sznurkowych? Jak to wygląda w praktyce i czy możecie mi polecić jakieś dobre źródło, skąd można kupować takie wkłady w dobrej cenie? Najwyższa pora, by zorientować się w tym temacie, więc bardzo chętnie poczytam wszystkie wasze komentarze.

Post 25 sty 2017, o 00:17

Posty: 163
Używam. Swoje wkłady kupuję na tej stronie internetowej http://www.filtrybb.pl/135-sznurkowe, to bardzo wygodne, bo wystarczy trochę poklikać, złożyć zamówienie i przelać pieniądze, a wkrótce wszystko samo przyjedzie i nie trzeba nigdzie szukać po sklepach. Poza tym ich wkłady sznurkowe są naprawdę dobre i zgodne z opisem. Sznurek dobrze „ogarnia” wszystkie zanieczyszczenia i wcale nie trzeba ich tak często wymieniać.

Post 25 sty 2017, o 02:45

Posty: 186
Zgadzam się, Filtry BB mają naprawdę dobre wkłady w sznurkowe. A w praktyce, hmm. Musisz sprawdzać kolor wkładu i według tych obserwacji go wymieniać. Na przykład jeśli stanie się brązowy albo ciemnożółty (to zależy od rodzaju zanieczyszczeń, na jakie narażona jest woda), to nadchodzi pora na wstawienie nowego.

Post 25 sty 2017, o 05:31

Posty: 23
My mamy Aquafilter FCCP i jesteśmy z niego zadowoleni. Wcześniej stosowaliśmy nieco inne wkłady sznurkowe i muszę przyznać, że nie sprawdzały się tak dobrze jak te obecne. W praktyce zanieczyszczenia powinny stopniowo przenikać w głąb sznurka i efektywność zależy przede wszystkim od jakości produkcji. Jeśli wszystko jest ok., no to filtry działają optymalnie i nie generują dużych kosztów.

Post 25 sty 2017, o 08:26

Posty: 71
Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze i za link, przydały się.;) Podobają mi się ceny wkładów w tym sklepie i może spróbuję też przetestować ich jakość.;)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron