Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Gdzie kupię drzwi szklane w Poznaniu w atrakcyjnej cenie?

Gdzie kupię drzwi szklane w Poznaniu w atrakcyjnej cenie?

Dzień dobry. Zastanawiam się nad zamonotawaniem szklanych drzwi, które oddzielałyby wiatrołap od przedpokoju. Bardzo mi się podoba takie rozwiązanie, ale zastanawiam się, czy jest praktyczne. Czy ktoś z Was ma szklane drzwi? Prosze tez o podpowiedzi, gdzie takie drzwi najlepiej kupic? Interesuje mnie Poznań i okolice.

Ja mam ogromne drzwi szklane miedzy holem a wiatrołapem, jednoskrzydłowe i dają nieziemski efekt!

Bałam się, że przeszkole drzwi będą przepuszczały zimno do reszty domu, ale na szczescie wcale tak nie jest. Zwróc uwage na grubość drzwi, u mnie wynosi ona 13 mm. Ja nie kupowałam drzwi szklanych w Poznaniu, lecz w Przeźmierowie pod Poznaniem. Była to firma DOM-BUD Serwis, którą naprawdę szczerze polecam. Pozdrawiam serdecznie!

Zia

Jeśli chodzi o drzwi szklane Poznań oferuje wiele, lecz naprawde warto czasami rozejrzec sie w okolicach większego miasta, ponieważ cena może byc nizsza a jakos taka sama, jak nie lepsza ;) Przejrzyj sobie ofertę - http://drzwiwloskie.pl/drzwi-szklane/, tutaj link do zakładki n temat szlanych drzwi

Zgadzam się, mnie tez zachwyca efekt tafli szkła. Bardzo dziekuje za pomoc!

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród