Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Stylowe i mocne drzwi z drewna – czy warto?

Stylowe i mocne drzwi z drewna – czy warto?Posty: 32
Czeka mnie kupno nowych drzwi – zarówno wejściowych jak i tych do pokoi, kuchni itd. Znajomi namawiają mnie na modele drewniane jako solidniejsze i ładniejsze. Wcześniej miałem takie chyba ze specjalnych płyt jakichś czy coś takiego. Czy Waszym zdaniem opłaca się wydać więcej na takie rozwiązanie?


Posty: 23
Opłaca się bo masz mocne i trwałe drzwi na wiele lat. Takie tanie z marketów drzwi to za długo nie posłużą... Kluczowe są materiały. Jakaś wątła sklejka nie daje tak naprawdę żadnego wrażenia solidności.


Posty: 71
Był remont u nas w mieszkaniu niedawno i zdecydowaliśmy się na to http://www.stodom.pl/. Nie jestem specjalistką ale ponoć jak chodzi o drzwi drewniane wewnętrzne Warszawa nie ma lepszego dostawcy. Jak na razie sprawują się bez zarzutu.


Posty: 163
Chciałbym dodać że solidne drzwi muszą mieć obowiązujące aprobaty techniczne. I trzeba ich zawsze żądać. Jak ich nie ma to lepiej sobie darować.


Posty: 38
Znam tego producenta, drzwi zewnętrzne od nich wzięła moja mama http://www.stodom.pl/drzwi_zewnetrzne. Prezentują się bardzo dobrze, są trwałe. Myślę że to dobry wybór.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron