Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród U kogo zamówić w Poznaniu kuchnię na wymiar?

U kogo zamówić w Poznaniu kuchnię na wymiar?Posty: 140
Poszukuję jakiegoś stolarza czy specjalistę od projektowania kuchni, który stworzy interesujący projekt kuchni na wymiar. Zależy mi na tym, żeby to był plan raczej takiej… casualowej, że tak ją nazwę, kuchni, nic bardziej nowoczesnego, ale też i nie bardzo zachowawcza. Coś ot tak po prostu normalnego. Najważniejsze, by była przytulna.


Posty: 54
Znaczy się… nudna? Bo inaczej sobie jakoś tego nie wyobrażam :P


Posty: 193
To, że kuchnia jest casualowa nie znaczy, że jest nudna, czego zresztą dowodzą ludzie z ABart Project. Na swoim koncie mają naprawdę sporo różnych ciekawych realizacji. Myślę, że jak sobie podejrzysz ich stronę, to na pewno znajdziesz to, czego szukasz :)


Posty: 77
Kolega wyżej ma rację. Według mnie mają oni najlepszą ofertę wykonania kuchni na wymiar w Poznaniu. Co by nie być gołosłowną, to sobie po prostu najlepiej wejdź na adres http://szafy-kuchnie.net/meble-kuchenne/, gdzie piszą o swojej ofercie. Ja sama zdecydowałam się na skorzystanie z ich pomocy przy projektowaniu kuchni, a też i profesjonalnie później wszystko wykonali. Teraz nawet nie chce mi się z niej wychodzic ;)meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron