Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Czy znajdę w Poznaniu dobre nawadnianie ogrodów?

Czy znajdę w Poznaniu dobre nawadnianie ogrodów?Posty: 163
Słuchajcie, chyba każdy, kto chce mieć ładny trawnik zna ten problem, prawda? Mianowicie w naszym kraju zdarzają się momenty, gdzie słońce wręcz przesusza trawę tak, że zostaje samo siano, a w końcu jak przyjdzie po całym skwarze deszcz, to sprawia tylko, że bardziej rośnie mech. Chcę jednak temu w tym roku i przez kolejne zapobiec, żeby mój trawnik wyglądał pięknie i zielono. Pomyślałem więc, czy by nie założyc jakiegoś systemu nawadniania na swoim ogródku, tylko nie wiem, jaki wybrać. Pomożecie?


Posty: 186
A to nie możesz po prostu wieczorkiem sobie wyjść na powietrze i podlać trawnik? To nawet fajnie, bierzesz sobie szlaucha, możesz sobie pochodzić nawet z kawką, zaczerpniesz trochę świeżego powietrza… nie lepsze to niż zakładanie jakichś automatycznych systemów nawadniania?


Posty: 163
Wiesz, może i to rzeczywiście jest fajne, jeśli nie pracujesz do godziny 20 na przykład… wtedy to nie mam specjalnie siły, żeby wychodzić jeszcze gdziekolwiek, nawet jeśli to jest mój własny trawnik.


Posty: 71
Patrz, a ostatnio nawet czytałam o tym, że Polacy są przepracowanym narodem… coś chyba w tym jest. W każdym razie, jeśli chcesz znaleźć dobre systemy nawadniania ogrodów, to ja osobiście polecam, byś skorzystał z usług firmy, która takie rzeczy oferuje. Mianowicie chodzi mi o Ogrody Barw, która od lat oferuje w Poznaniu profesjonalne usługi ogrodnicze.


Posty: 163
A czemu samemu tego miałbym nie zrobić? W końcu któryś weekend sobie zorganizuję, żeby wyjść i założyć.


Posty: 71
Czy znasz się na tym? Jeśli tak, to spoko, a jeśli nie, to polecałabym jednak tę firmę, ponieważ oni mają w tym niezbędne doświadczenie i wiedzą, jak najefektywniej rozplanować takie systemy.


Posty: 163
No dobra, masz mnie, nigdy w życiu tego nie robiłem i pewnie bym musiał szukać długo po internecie jakichś instrukcji :P A masz jakiś adres do tej firmy, żebym mógł sobie podejrzeć ich ofertę?


Posty: 71
Ha, wiedziałam, że wyjdzie na moje ;) Jasne, ich ofertę dotyczącą systemów nawadniania ogrodów w Poznaniu znajdziesz pod adresem http://www.ogrodybarw.pl/systemy-automatycznego-nawadniania/. Co według mnie najważniejsze to to, że na takim systemie przede wszystkim można realnie zaoszczędzić niż na propozycji kolegi, który preferuje samodzielne podlewanie.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród

cron