Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Niedrogi i duży sklep internetowy ze świecami

Niedrogi i duży sklep internetowy ze świecami

Poleci mi ktoś tani sklep online ze świecami z dużym wyborem? Będę bardzo wdzięczna bo chcę kupić tak mniej wiecej ze 20-30 róznych świec a nie chcę wydać fortuny w markecie. Pozdro.

O jakies konkretne świece ci chodzi? Zapachowe, dekoracyjne, szklane? Może w ogóle chciałabyś z naturalnego wosku które palą się dłużej i ładniej?

ładniej czyli jak?

Przy wosku naturalnym płomień jest spokojniejszy, nie kopci i zupełnie inaczej pachnie, przynajmniej dla mnie :). Poza tym dochodzi kwestia zdrowia, bo prawdziwy wosk na pewno nie zaszkodzi w przeciwieństwie do olejowego wkładu dajmy na to. Teraz właśnie bede zamawiał świece do masażu - https://olynk.pl/kategoria-produktu/swieca-do-masazu/ może Tobie się spodoba, w każdym razie jeśli chodzi o świece sklep internetowy z tego linku jest sprawdzony i tani, a wszystkie produkty wykonują samodzielnie i ekologicznie.

No proszę, nigdy nie zwracałam uwagę z czego wykonana jest świeca. A przecież to się wdycha. Dziękuję za link do sklepu, super że odpisałeś i podałeś tyle konkretnych informacji.

Nie ma za co. Już taki wiek że się zdrowiem zacząłem interesować :P.

Mam te świece do masażu i jestem mega zadowolona. W składzie nie ma parafiny czy innych pochodnych ropy naftowej, dzieki czemu nie uczulają i poprawiają właściwości skóry. Pozdrawiam.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród