Indeks witryny Koloryt otoczenia Cztery kąty i ogród Ozdoby na ścianę.

Ozdoby na ścianę.

Post 13 lip 2018, o 01:23

Wspólnie z mężem wzięliśmy niedawno lustro w stylu nowoczesnym i muszę przyznać, że to był strzał w 10. Oryginalny kształt i uzupełniająca efekt rama zupełnie przemodelowały specyfikę naszego ”dziennego” i na dany moment planujemy zamówić trochę innych akcentów, które dokonają dzieła współczesnej estetyki :) Najprawdopodobniej wkrótce wymienię też zwierciadło w łazience, bo stare przypomina o wiekach, które szczęśliwie już minęły.

Post 13 lip 2018, o 03:40

Zwierciadła są spoko, jeśli jest się odpowiednio atrakcyjnym :-P A serio, u mnie od tygodnia można znaleźć stylowe lustro ozdobne i wyjątkowo owe odwiedzającym podpasowuje. A najbardziej ukochanej małżonce, która nieustannie podziwia własne oblicze i czyni raczej absurdalne pozy :D Ech, kobiety… Gdyby to gospodarz decydował, nabylibyśmy pewnie fest pilarkę, ale każdy wie, kto został mianowany władcą tego domostwa :>

Post 13 lip 2018, o 06:05

lustra dekoracyjne to dogodność, którą każda współczesna pani domu musi traktować serio przy zmianie mieszkanka. Ja w moim penthousie mam chyba z jedenaście luster (straciłam rachubę) i ciągle mam chrapkę na więcej :) Niezłe są również chociażby grafiki, uzupełnienia w rodzaju ”wyświechtane” itp. Byłabym skłonna snuć o tych sprawach w nieskończoność :) Pewnie chybiłam z edukacją i zamiast mienić się pielęgniarką, powinnam się zająć wystrojem wnętrz :)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Cztery kąty i ogród