Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Elektronika&internet Naprawa sprzętu komputerowego w firmie

Naprawa sprzętu komputerowego w firmie

Dzień dobry, szukam informacji o firmach, które w okolicach Warszawy zajmują się wsparciem informatycznym. Chodzi o pomoc w utrzymaniu komputerów firmowych „w ryzach”. Zależy mi na tym, żeby to była jakaś solidna firma do dłuższej współpracy, a nie przygodny informatyk. Sprzętu z uwagi na charakter działalności mamy sporo.

Jeśli chodzi ci o wsparcie informatyczne w różnych bieżących naprawach i ogólnie pomoc informatyczną to polecam indata-solutions.pl, to jest firma IT Warszawa z tego, co pamiętam to ich siedziba, wiec jeśli jesteś z okolic to na pewno lepiej, bo są blisko.

Zgadza się. Do dłuższej współpracy lepiej mieć jakiś większy zespół. Znajomy informatyk zawsze może nie mieć czasu, być chory itd. Tak więc, jeśli interesuje panią obsługa informatyczna Warszawa ma sporo takich firm, też mogę polecić tę, którą wspomniała przedmówczyni. Akurat miałem taką sytuację w swojej firmie, że zepsuł mi się po reinstalacji systemu bluetooth w komputerze, napisałem wiadomość - bo mają porady online - i od razu wytłumaczyli mi co robić, nie trzeba było nawet nikogo wzywać.

Zastanawiałam sie też przy tej okazji nad wymianą dwóch najstarszych komputerów, kupionych na samym początku, a to było już ponad dziesięć lat temu, w informatyce to praktycznie cała epoka. Chciałabym na jakiś mobilny sprzęt wymienić, głównie do prac typowo biurowych, wypełnianie dokumentacji w wordzie etc. Czy możecie mi polecić taki sprzet.

Można spróbować Microsoft Surface Pro 4 cena jest ok, jak na tego typu urządzenia, możliwości sprzętowe ma jak normalny laptop, także powinien sie sprawdzić do zadań biurowych.

A jakiego rodzaju to sprzęt?

Tablet z możliwością podłączenia klawiatury.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Elektronika&internet