Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Elektronika&internet Jaki hosting wybrać dla firmy ubezpieczeniowej i czym się kierować?

Jaki hosting wybrać dla firmy ubezpieczeniowej i czym się kierować?


Zia

Posty: 51
Jaki hosting będzie najodpowiedniejszy dla firmy ubezpieczeniowej i czym w ogóle mam się kierować, na co patrzeć podczas przeglądania ofert i wybierania? Będę wdzięczna za pomoc bo szczerze to się w ogóle na tym nie znam a informatyk z którym współpracowałam obraził się bo niepotrafił wywiązać się z naszej umowy. Z góry dzięki i pozdrawiam.


Posty: 193
Informatycy :P. Chyba każdy przez to przechodził bo fachowiec dorabiający sobie po godzinach nigdy nie będzie tak zaangażowany i skoncentrowany na pracy jak profesjonalna firma. Wybierając serwer powinnaś patrzeć głównie na transfer, pojemność i kopie bezpieczeństwa. Dodając do tego cenę, najlepszą ofertę ma https://www.lizard.pl/. Doświadczona firma, która od wielu lat działa w branży i jest uczciwa.

Zia

Posty: 51
Dziękuję za odpowiedź. Mogłbyś podać jakiś link ze specyfikacją gdzie mogłabym zapoznać się z bardziej szczegółowymi informacjami oferty tej firmy? Dziękuję.


Posty: 193
Jasne wszystko jest na https://www.lizard.pl/nasze-serwery. Nie przejmuj się że nie orientujesz się w komputerach bo panel zarządzania jaki dostaniesz do serwera jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze. Sprawdziłem już trochę różnych firm i serwerów ale nikt nie zaoferował mi równie przyjaznych użytkownikowi rozwiązań.


Posty: 186
Kolega polecił bardzo dobrą firmę, lizard.pl od wielu lat oferuje najnowsze rozwiązania w bardzo konkurencyjnych cenach. Współpracuję z nimi naprawdę długo, wiec miałem okazje sprawdzić jak idzie im usuwanie awarii, czy różne modernizacje i cieszę się że trafiłem na taką a nie inną firmę bo jak czasem słucham przez co przechodzą moi znajomi to aż mnie krew zalewa.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Elektronika&internet

cron