Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Elektronika&internet Żarówki gu10 es111 - czy można ich używać także w ujemnych temperaturach?

Żarówki gu10 es111 - czy można ich używać także w ujemnych temperaturach?

Szukam dobrej żarówki do magazynu, w którym warunki są raczej zmienne jeśli chodzi o temperaturę. Po prostu często są otwierane drzwi wejściowe, a jako takiej śluzy bezpieczeństwa nie ma. Często więc panuje tam ujemna temperatura. Chciałem dobrać odpowiednie żarówki do takiego pomieszczenia, żeby nie doszło do jakiegoś zwarcia czy innych podobnych sytuacji. Czy znacie jakieś modele żarówek, które są przystosowane do tego, żeby pracować w takiej temperaturze?

Trochę asortymentu o takiej specyfice na rynku jest, ale mnie wszystkie są energooszczędne i nie wszystkie są w stanie świecić naprawdę długo. Nie ma się co oszukiwać, że warunki pracy w magazynie są zazwyczaj specyficzne, więc trzeba się nastawić na ciężką pracę dla takich żarówek.

No oczywiście, że są to ciężkie warunki, tym bardziej, że praca odbywa się praktycznie przez całą dobę. Muszą to być dobre żarówki i co za tym idzie nie mogą generoawać zbyt dużej ilości kosztów, bo odbiorników jest całe mnóstwo.

W takiej sytuacji to myślę, że żarówki gu10 es111 się sprawdzą, a możne je kupić tutaj https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led/377-zarowka-led-es111-gu10-hp09-biala-ciepla-lumenmax.html i to w ilości w jakiej ich potrzebujesz. Ten typ jest dostępny w ciągłej sprzedaży i jest przeze mnie przetestowany.Minus 20 stopni na zewnątrz wcale na nie nie działa. Nie ma żadnego parowania czy nagrzewania.

Ten typ żarówki daje bardzo dobre światło...

Zia

Rozumiem, że sam sprawdziłeś :)))

No oczywiście, że tak. Mam w piwnicy kilka pomieszczeń warsztatowych, które do jasnych raczej nie należą i musiałem kilka dni spędzić na tym zanim dobrałem odpowiednią żarówkę do moich wymagań.

Jak już kupisz takie żarówki to masz problem rozwiązany. Ja jak już na żarówki halogenowe wymieniłem to już żadnych zmian przeprowadzać nie muszę i nie chcę. A jeszcze jedno, że przy tego typu żarówkach to również w drugą stroną działa, czyli w tym przypadku do ponad 40 stopni ciepła.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Elektronika&internet