Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Technologie wszelakie Akcesoria do nowego zakładu kamieniarskiego

Akcesoria do nowego zakładu kamieniarskiegoPosty: 163
cześć wam! Więc jestem ze znajomym świeżo po szkole kamieniarskiej i chcemy ruszyć z własnym biznesem. Sęk w tym, że jak nas uczono samej sztuki obróbki kamienia, to nie mówiono nam dokładnie, jakich najnowszych na rynku materiałów do pracy na surowcu używać. Tam korzystaliśmy raczej z jakichś „no namów”, a jak się wchodzi na rynek, to człowiek głupieje. Dlatego pytanie do starszyh kolegów, którzy wiedzą, z czym to się je, jakie materaiły najlepiej wykorzystywać, w sensie firmy.


Posty: 122
Siema. Słuchaj, a potrzebujecie do impregnowania kamienia wewnątrz, czy na zewnątrz? Bo to jednak się różni.


Posty: 163
No względnie jak najbardziej uniwersalnie.


Posty: 122
No to sprawdź sobie produkty firmy B-CHEM. Oferują oni wybór profesjonalnych impregnatów to granitu. Nie raz z nich korzystaliśmy i jak do tej pory nie zawiedliśmy się na ich produktach. Mają też specjalne impregnaty do kilku rodzajów kamienia, więc tak jak chciałeś, uniwersalne.


Posty: 163
No dobra, to jeśli chodzi o impregnowanie kamienia to już mniej więcej wiem, z czego korzystać (jak mówisz, że ta firma jest dobra, to spróbuję). A jeśli chodzi o krystalizowanie kamienia? Wiem, że z tym środkiem bywa różnie (przynajmniej tak nas uczono), dlatego zależy mi na naprawdę dobrym produkcie.


Posty: 122
To słuchaj młody, wejdź sobie na stronę http://sklep-kamieniarski24.pl/krystalizacja-kamienia-c-14_12.html . Tam masz wybór naprawdę dobrych środków do przeprowadzania krystalizacji (też B-CHEM i Akemi). W ogóle w tym sklepie się na pewno odnajdziecie, tam macie mnóstwo narzędzi i środków dla zakładów kamieniarskich.


Posty: 163
O, w sumie właśnie chyba tego najbardziej nam brakowało, bo tutaj w naszym lokalnym sklepie o takie rzeczy ciężko. Dzieki kolego :) Jestem bardzo wdzięczny za podpowiedzi i link.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Technologie wszelakie

cron