Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Technologie wszelakie Dobry sprzęt dla profesjonalnej ekipy remontowej

Dobry sprzęt dla profesjonalnej ekipy remontowejPosty: 186
Hej! Więc z kumpem planujemy utworzyć jakąś niewielką firemkę remontową. Generalnie coś z dekarstwem, także remonty w domach oczywiście, praca na różnych surowcach. Jakie narzędzia proponujecie dla takiej firmy? :)


Posty: 109
Chwila… otiweracie taką firmę, a nawet nie wiecie, jakie są Wam narzędzia potrzebne? Gdzie tu logika? :)


Posty: 186
No bo wiecie… my to trochę stara szkoła jesteśmy, do tej pory były to zazwyczaj piły, zwykłe szlifierki kątowe, papier ścierny itp. Tearz chcemy założyć firmę (wczesniej się tym zajmowaliśmy „mniej oficjalnie”), no i patrzymy, jakie narzedzia byłyby dla nas najlepsze.


Posty: 109
A pracujecie na drewnie?


Posty: 186
Pewnie będziemy :)


Posty: 109
To musem dla Was jest szlifierka oscylacyjna do drewna, co Wam pomoże wygładzić cały materiał i w ogóle. Jakchcecie ładnie obrabiać materiał, to jest to niezbędne narzędzie. Papierem ściernym w życiu takiego efektu nie osiągniesz, albo się natyrasz jak burek nad tym.


Posty: 186
Aha… a jezscze powiedz mi, gdzie ja to niby dostanę?


Posty: 109
O dostawcy narzędzi też nie pomyśleliście… dostaniesz je w każdym markecie budowlanym.


Posty: 81
Hejka! Tu domowa pani cieśla :) Słuchaj, jak chcesz porządne elektronarzędzia, to wskocz sobie do sklepu TECH Poznań, goście mają nielada doświadczenie w tego typu narzędziach i na pewno Ci coś doradza, jak sobie sam nie poradzisz.


Posty: 109
A to fakt, że też znam ten sklep. To widzisz… jakbyś się zajmował kamieniarką (o ile się na tym znacie), to mają tam świetne zestawy tarcz diamentowych do cięcia kamienia naturalnego.

Następna

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Technologie wszelakie

cron