Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Technologie wszelakie Szukam dobrego programu do optymalizacji systemu transportu w firmie

Szukam dobrego programu do optymalizacji systemu transportu w firmiePosty: 186
Czy możecie polecić jakis dobry program do zarządzania transportem w firmie? Ewentualnie czy możecie doradzić, czego w ogóle powinien szukac, gdzie szukać, kogo prosić o poc w tym zakresie?


Posty: 193
Prawdopodobnie interesuje Cię program TMS, czyli system inteligentnego planowania transportu, przynajmniej tak wnioskuję z treści Twojego pytania. Możesz sprawdzić sobie ten system http://think.pl/rozwiazania-think/quello/system-tms/. To jest oprogramowanie, które pozwala zautomatyzować wiele procesów związanych z zapewnieniem ciągłości dostaw towarów dla kontrahentów firmy. Ten System TMS jest mocno rozbudowany, ale i bardzo intuicyjny w obsłudze.


Posty: 186
Może nie do końca jasno sie wyraziłem. Bardziej chodzi mi o coś, co usprawni prace przedstawicieli handlowych. W tej chwili zatrudniam trzy osoby, ale planuje zatrudnic kolejne, w innych miastach, no i chce jakoś sprawniej zarządzac ich praca.


Posty: 193
Ok, rozumiem. W takim razie może to http://think.pl/rozwiazania-think/revisto/? To jest taki mobilny system sprzedazy. Przedstawiciele są stale skomunikowani z centralna baza danych. Wiedzą co jest w magazynie, iedy moze być dostawa, a jak cos sprzedadzą to od razu informacja trafia do systemu i pracownikow odpowiedzialnych za wysyłkę itd.


Posty: 186
Dokładnie o coś takiego mi chodzilo. Mówisz, że ten system jest dobry?


Posty: 193
Ja tutaj nic nie reklamuję. Poczytaj sobie o dostępnych funkcjach programu i jak spełniają one Twoje oczekiwania to chyba warto go wdrożyć, prawda? Zresztą taki system zawsze można lekko zmodyfikowac. To są autorskie projekty firmy think.pl i można je zmieniac.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Technologie wszelakie

cron