Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Technologie wszelakie Produkcja filmowa w Warszawie – kto się tym zajmuje?

Produkcja filmowa w Warszawie – kto się tym zajmuje?

Witajcie! dla naszego prywatnego przedszkola pragniemy stworzyć film promocyjny, dzięki któremu mamy zamiar dotrzeć do szerokiego grona rodziców, pragnących oddać swoje dzieci pod opiekę wykwalifikowanych pedagogów. Pragniemy, żeby produkcją filmu zajął się ktoś odpowiedzialny i profesjonalny, komu będziemy mogli zaufać. Prosiłbym o polecenie kogoś takiego:)

A ten film chcecie gdzieś umieścić, na swojej stronie? Bo wiem, że teraz duże firm umieszcza krótkie filmiki na swój temat na firmowych stronach, na pewno jest to dobra forma reklamy.

Również, ale chcielibyśmy go odtwarzać podczas dni otwartych, organizujemy takie dni promocji naszego przedszkola dwa razy w roku i warto wyjść do rodziców z nowym przejrzystym przekazem.

To ja myślę, ze powinniście się zgłosić tutaj http://woodpeckermp.pl/produkcja-filmow/ to jest duże studio, które zajmuje się produkcją filmową w Warszawie między innymi. I właśnie tworzą filmy na jakich Wam zależy, różnego rodzaju promocyjne itd. Nie wiem, czy sami chcecie w tym spocie zagrać, ale jeśli nie to oczywiście zapewnią aktorów, lektora. W ogóle pełny profesjonalizm.

Świetnie:) właśnie kogoś takiego szukaliśmy:) dziękuję Pani serdecznie za kontakt.

Nie ma sprawy, mam nadzieję, że film się uda i będą państwo zadowoleni:)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Technologie wszelakie