Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Czy na poznańskim lotnisku wynajmę sobie samochód? :D

Czy na poznańskim lotnisku wynajmę sobie samochód? :D

Powitać!!! Na co dzień nie mieszkam w kraju, ale niedługo wybieram się do rodziny i będę lądował na lotnisku w Poznaniu, a potem mam około 100km dojazdu, ogólnie sporo muszę pojeździć po kraju przez 7 dni i mam takie pytanie do mieszkańców Poznania. Czy znajdę tanią wypożyczalnię z samochodami pod lotniskiem w Poznaniu? Nie musi to być samochód nie wiadomo jaki, byle tani w eksploatacji i sprawny ;)

a z map googlowych to nie łaska skorzystać? :P pewnie większość poznaniaków to nie wie co znajduje się pod lotniskiem bo i skąd mają wiedzieć :D poszukaj na mapach, jak jest jakaś wypożyczalnia to na pewno będzie do nich link.

jest kolego pod samym lotniskiem bo moja mama często korzysta jak przylatuje do nas do kraju. Generalnie to jest sieć i jak wykorzystuje ten wynajem samochodów, potem oddaje autko w dowolne miejsce :D Bardzo fajna sprawa jak można w różnych miejscach zwracać.

o to to, o coś takiego właśnie mi chodziło, i tak wiem że są mapy googla…taki głupi nie jestem, ale zawsze warto spytać o sugestię tych co już korzystali z jakiejś wypożyczalni, nie? Co mi da sama strona intenretowa czy podzwonienie po nich?

dobra zluzuj, nie ma co się denerwować :D po prostu według mnie te wypożyczalnie się między sobą specjalnie nie różnią i co człowiek wybierze to i tak będzie jak będzie, ale to moje zdanie.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą