Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Czy na poznańskim lotnisku wynajmę sobie samochód? :D

Czy na poznańskim lotnisku wynajmę sobie samochód? :DPosty: 186
Powitać!!! Na co dzień nie mieszkam w kraju, ale niedługo wybieram się do rodziny i będę lądował na lotnisku w Poznaniu, a potem mam około 100km dojazdu, ogólnie sporo muszę pojeździć po kraju przez 7 dni i mam takie pytanie do mieszkańców Poznania. Czy znajdę tanią wypożyczalnię z samochodami pod lotniskiem w Poznaniu? Nie musi to być samochód nie wiadomo jaki, byle tani w eksploatacji i sprawny ;)


Posty: 193
a z map googlowych to nie łaska skorzystać? :P pewnie większość poznaniaków to nie wie co znajduje się pod lotniskiem bo i skąd mają wiedzieć :D poszukaj na mapach, jak jest jakaś wypożyczalnia to na pewno będzie do nich link.


Posty: 33
jest kolego pod samym lotniskiem bo moja mama często korzysta jak przylatuje do nas do kraju. Generalnie to jest sieć i jak wykorzystuje ten wynajem samochodów, potem oddaje autko w dowolne miejsce :D Bardzo fajna sprawa jak można w różnych miejscach zwracać.


Posty: 186
o to to, o coś takiego właśnie mi chodziło, i tak wiem że są mapy googla…taki głupi nie jestem, ale zawsze warto spytać o sugestię tych co już korzystali z jakiejś wypożyczalni, nie? Co mi da sama strona intenretowa czy podzwonienie po nich?


Posty: 193
dobra zluzuj, nie ma co się denerwować :D po prostu według mnie te wypożyczalnie się między sobą specjalnie nie różnią i co człowiek wybierze to i tak będzie jak będzie, ale to moje zdanie.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą

cron