Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Opony letnie.. gdzie?

Opony letnie.. gdzie?

Post 26 kwie 2016, o 02:46

Cześć Wam! Szukam miejsca, gdzie mogłabym kupić sobie letnie opony ;) Niestety moje obecne są tylko tymczasowe i musze się ich pozbyć. Pomyślałam, że rozsądniej będzie napisać na forum i się kogoś doradzić do wybrać, bo zapewne znajdą się tu osoby, o dużym doświadczeniu i będą mogli coś doradzić ;) Ja sama w tych kwestiach z autami to jestem mocno zielona.. :P Ktoś mi pomoże? Proossszę!

Post 26 kwie 2016, o 04:54

Jeśli chodzi o opony letnie sklep który mogę polecić to: sklep.opony-kunicki.pl znajdziesz tam bogaty wybór opon i innych rzeczy do samochodu. Myślę, że szybko się tam odnajdziesz i coś wybierzesz dla siebie :P a jak nie to zawołaj po prostu kogoś kto się na tym zna i wspólnie coś wybierzcie ;) Na pewno znasz kogoś, kto sięzna dobrze na motoryzacji.

Post 26 kwie 2016, o 06:26

Ja tylko dodam od siebie, że skup się na tym, żeby kupić niezawodne opony letnie, takie które mają dobrą opinię i są trwałe, wolne od poślizgów itp. Nie ma co się narażać na niepotrzebne ryzyko. I jeszcze jedno, nie ma co oszczędzać – jak zobaczysz dobre opony to zapłać ich cenę i przynajmniej będziesz wiedziała, że płacisz za jakość.

Post 26 kwie 2016, o 08:09

Można kupić dobre i bezpieczne opony w dobrych cenach. Ale zgadzam się, bezpieczeńśtwo i renoma opon to dobry wyznacznik tego, czy warto je kupić.

Post 26 kwie 2016, o 08:48

Dzięki Panowie moi za pomoc! ;) Postaram się, może mój kolega z grupy mi coś doradzi, bo się na tym zna ;) Ale na pewno rzuce okiem na ten link, tymczasem pozdrawiam Was!

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą