Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Gdzie najbardziej się opłaca wynająć auto na parę miesięcy??

Gdzie najbardziej się opłaca wynająć auto na parę miesięcy??

Mam pytanie do wszystkich, którzy korzystali z wynajmowanych samochodów – czy znacie taką wypożyczalnię, która ma jakieś dobre ceny czy promocje dla tych, którzy chcą na dłuższy czas wynająć u nich samochod? Zależy mi na tym, żeby było to porządne auto i żeby się można było poczuć jak w swoim, a nie jakieś stare modele itp. Będę wdzięczna za pomoc.

Wiesz co ja co prawda nie wynajmowałam na długo, ale przez to ze mi się zepsuł mój samochód to odkryłam naprawdę porządna wypożyczalnie z samochodami zastępczymi. Zobacz sobie ich stronę akm.pl/pojazd-zastepczy/ tu akurat masz napisane warunki wypożyczenia tych zastępczych, ale z tego co widziałam to mają też oferty dla tych, co chcą właśnie długoterminowo wypożyczyć. Ja bym cie namawiała na skorzystanie, bo to naprawdę uczciwa firma – jak piszą że auto jest w dobrym stanie to jest i nie musiałam się martwić nigdy że mi się zepsuje czy coś :)

A po co Ci na taki długi termin wynajmowane auto? Dziewczyno, lepiej kup sobie jakiegoś grata za parę tysi na ten czas, bo w wypożyczalni to ty zostawisz grube pieniądze i c ci z tego przyjdzie

Ja za to kompletnie się z panem nie zgodzę – po pierwsze w takiego grata za parę tysi to ciagle trzeba wkładać kasę i po co jeździć czymś takim, jak właśnie można wynająć? Po drugie w tej wypożyczalni ze strony wyżej są naprawdę dobre ceny – bardziej się opłaca to na pare miesięcy przy długoterminowym wynajmie niż kupno. Poza tym samochody mają pierwsza klasa. Sam wypozyczalem i bym zrobił to jeszcze raz jakbym akurat nie miał auta z jakiegokolwiek powodu

Zia

Niezależnie do tego gdzie w końcu się zdecydujesz wynająć to zawsze dokładnie określ czego wymagasz od samochodu, a najlepiej w ogóle markę i model. Ja kiedyś powiedziałam ogólnie, żeby był dobrze wyposażony i mi dali bez klimatyzacji, bo to nie wchodziło według nich w to dobre wyposażenie, ehhh szkoda gadac czasem

Moja firma często korzystała swojego czasu z takich samochodów i między innymi właśnie z tego co polecała koleżanka wcześniej serwisu. Byli zadowoleni, bo mają duży wybór samochodów, a akurat szef jest wybredny heheh :) i mógł sobie wybrać jakim się będzie woził

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą