Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Gdzie kupować sprzęt warsztatowy

Gdzie kupować sprzęt warsztatowy


Post 19 lip 2016, o 04:03

Posty: 25
Witajcie forumowicze. Czy orientujecie się czasem gdzie można kupić dobrej jakości sprzęt warsztatowy. Byłbym zobowiązany, gdybyście zechcieli podpowiedzieć, jaki sprzęt może być przydatny do warsztatu. W sumie dopiero startuję z interesem, jeszcze muszę doświadczenia nabrać, co i jak. Podstawowe narzędzia mam, ale to i tak mało.

Post 19 lip 2016, o 05:31

Posty: 163
Podstawowe czyli klucze, nasadki i inne tego typu to rzeczywiście mało. Wydaje mi się, że w takim miejscu przydatne mogą być na przykład szybkie komplety do naprawienia opony, wiele osób boryka się z problemem złapanej gumy. Wydaje mi się, że takie coś powinno być na pierwszym miejscu dobrych warsztatów samochodowych.

Post 19 lip 2016, o 06:21

Posty: 23
Witajcie. Co prawda pracuję w warsztacie od niedawna, ale nieco się wdrożyłem. U nas świetnie sprawdzają się wszelkiego rodzaju dystrybutory. Zamówienia warsztatowe dokonujemy z tego sklepu http://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/urzadzenia-do-dystrybucji-olejow-i-smarow/zestawy-smarowe.html. Dodatkowo wydaje mi się, że niezastąpione okazują się być również wyważarki, tutaj macie link http://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/wywazarki.html. Wielu klientów przyjeżdża tylko po to by wyważyć koła.

Post 19 lip 2016, o 07:37
Zia

Posty: 51
Hejka. Sklep super, mój facet kupował tam sprzęt do spalin konkretnie taki http://sklep.tiptopol.pl/wyposazenie-warsztatow/diagnostyka/analiza-spalin.html. My też dopiero co zaczynamy z warsztatem. Ja się na mechanice nie znam, ale staram się pomagać, zamówienia na sprzęt leży już w mojej kwestii. Teraz szukamy dobrej jakości podnośników bo niestety kanał jest u nas niemożliwy do wykopania.

Post 19 lip 2016, o 10:08

Posty: 193
Podnośniki to tylko dwukolumnowe, są super.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą

cron