Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Wynajem samochodu dostawczego

Wynajem samochodu dostawczego

Post 22 lip 2016, o 06:13

Witam, witam. Jestem zmuszony do wypożyczenia samochodu dostawczego. Nigdy nie korzystałem z takich usług, więc mam kilka pyatń. Jak wygladaja podstawowe procedury eynajmu auta? Jaki jest orientacyjny koszt? Co w przypadku awarii podczas jazdy (nie z winy wynajmujacego). Na co zwrócić uwage przy wypozyczaniu auta? Prosze o podpowiedzi osoby, ktore maja w tym juz jakies doswiadczenie :)

Post 22 lip 2016, o 06:44

Witaj, jeśli chodzi o koszt, to oczywiscie jest to zalezne od wypożyczalni, ceny są naprawde różne, nie trudno przepłacić. Korzystałem kiedys z wypożyczalni samochodów dostawczych w Krakowie, ceny były bardzo atrakcyjne przy naprawdę wysokim standardzie.

Post 22 lip 2016, o 08:37

Kolega wyżej zapewne ma na mysli firme Trans-Luke. Rzeczywiscie pełen profesjonalizm, auta po przeglądzie, w cenę wliczone jest ubezpieczenie no i stosunkowow tanio! Jest również możliwość wypożyczenia ponadstandardowego auta. Polecam.

Post 22 lip 2016, o 10:36

Witam, przede wszystkim radze Ci dokładnie przeczytac umowe... Ubezpieczenie raczej obejmuje wypadki nie z Twojej winy, ale różnie bywa, to zalezy od wypozyczalni, trzeba wczytac sie dobrze w umowę.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą