Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Laweta – ceny holowników

Laweta – ceny holowników

Post 17 sie 2016, o 02:23

Cześć. Czy orientujecie się może jakie są ceny holowników? I gdzie ewentualnie można ubiegać się o samochód zastępczy? Ja niestety nie mam jeszcze pełnego obrazu, mieszkam w szczecinie od tygodnia, a już mi się takie coś przytrafiło. Proszę o porady. Samochód mi jest pilnie potrzebny bo codziennie dojeżdżam do pracy i odbieram dzieci ze szkoły.

Post 17 sie 2016, o 03:11

Witam. Nie powinno być problemów ze znalezieniem, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki, a firmy holownicze w Zachodniopomorskim powinieneś znaleźć bez trudu. Ja kiedyś tak szukałem tynkarza i znalazłem najlepszego. Tak więc nie ma co się poddawać, a co do szczecina to można się przyzwyczaić. Ja już mieszkam od 2 lat i po miesiącu było ok. Powodzenia

Post 17 sie 2016, o 05:26

Witajcie koledzy. Ja w sumie też szukam takiej firmy. Zostawiłam swoje auto u kuzynki na podwórku, kiedy pojechałam do niej, i chciałam wrócić do domu, auto już nie zapaliło. Nie jestem mechanikiem i nie wiem co tam było, ale chyba coś z silnikiem. Czas zawieść go do warsztatu, ale wolałabym aby to było w moim mieście. Więc z chęcią skorzystam z twojego tematu także, wybacz, że się podpinam.

Post 17 sie 2016, o 06:09

Witajcie. Moim zdaniem powinniście wyszukać w sieci lawetę na auta osobowe i po sprawie. Jest tego pełno. Nawet jak jakiś wypadek się przydarzy to lawety przyjeżdżają, żeby się zaoferować. Moim zdaniem na pewno znajdziecie.

Post 17 sie 2016, o 07:33

Cześć wszystkim. Może ja spróbuję wam jakoś pomóc. Niedawno też miałam stłuczkę, dostałam auto zastępcze z ubezpieczenia sprawcy. W sumie się przydało, bo mogłam codziennie wygodnie do pracy pojechać, a tak bym musiała się telepać autobusem. U mnie pomocny okazał się pan Bogumił Kuś z firmy autoholowanie w Szczecinie. Jeśli chodzi o ceny to naprawde nie ma co na to patrzeć. Człowiek w chwili wypadku nigdy niemyśli nad cenami, tylko jest w szoku, dlatego pomoc laweciarza nie jest tak przeliczana. Jeśli chodziło tę firmę, to ma ona konkurencyjne stawki, możecie mi wierzyć sprawdziłam z innymi. No nic, życzę powodzenia i pozdrawiam was.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą