Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Problem z Peugeotem

Problem z Peugeotem

Post 10 lis 2016, o 02:15

Cześć wszystkim użytkownikom i kierowcom. Kieruję swoją prośbę głównie do osób posiadających peugeoty. Niedawni czytałam coś na temat tego, że we francuskich autach montowane są jakieś tam układy, które są wadliwe. Nie pamiętam już za bardzo o co konkretnie chodziło, ale chciałabym się upewnić. Nie wiem tylko gdzie coś takiego można byłoby sprawdzić. Czy macie podobne doświadczenia ze swoimi autami?

Post 10 lis 2016, o 03:00

Taki urok francuza. Chodzi ci zapewne o belkę skrętną. Z tym są zawsze największe problemy. Niby udogodnienie, a jednak wielka klapa. Inni mają przynajmniej spokój z tym. W takich modelach zazwyczaj niezbędna jest regeneracja tylnej belki Peugeot 206 Wrocław jest miejsce, gdzie znajdziesz odpowiedni serwis, gdzie ci to wykonają raz, dwa. Francuzy ogólnie dobre auta, ale jak widać nadmiar udogodnień jednak jest uciążliwy.

Post 10 lis 2016, o 05:45

Cześć. Koniecznie sprawdź sobie ten układ, bo kiedy jest coś nie tak, w zasadzie nie daje to słyszalnych objawów! Im wcześniej sprawdzić, to może zakończy się jedynie na wymianie łożysk. Tu możesz to sprawdzić serwisautfrancuskich.pl/. To jest tańsza alternatywą niż belka.

Post 10 lis 2016, o 07:54

Witajcie. Ja także miałam kiedyś peugeota. Mnie się konkretnie bardzo podobały. Ale też mieliśmy z mężem problem z tą tylną belką. Też była konieczna wymiana. Niestety my przegapiliśmy ten moment tańszej naprawy. Dziś już na spokojnie jeździmy niemiecką marką ;). Pozdrawiam i życzę szczęścia.

Post 10 lis 2016, o 08:20
Zia

ja miałam tak samo. Też kupe siana wydałam na to, żeby móc się nim na nowo cieszyć. Niestety na tą część trzeba uważać i stale ją mieć na oku żeby nie przepłacić.

Post 10 lis 2016, o 09:25

Mnie akurat udało się, wymieniłem jedynie łożyska, bo nie było takiej potrzeby. Jedź na Serwis Aut Francuskich a się przekonasz czy u ciebie jest podobnie. Pa

Post 10 lis 2016, o 10:53

Macie rację. Najlepiej się dowiedzieć co i jak w serwisie. A nie gdybać. Wielkie dzięki za podpowiedzi. Zaraz wyszukam odpowiedni serwis, żeby daleko nie jeździć bo też już się boję wsiadać w to auto. Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą