Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Tylna belka Renault Megane – co powinienem wiedzieć?

Tylna belka Renault Megane – co powinienem wiedzieć?

Cześć. Od niedawna jestem szczęśliwym (jak na razie, ale z tego co słyszałem szybko może się to zmienić) Renault Megane i jak na razie wszystko jest super ale nastraszyli mnie koledzy że ta tylna belka we francuzach to koszmar i że właściwie już mogę zacząć rozglądać się za kimś kto mi ją naprawi albo myśleć o wymianie. Czy to faktycznie taki problem i jak taka zepsuta belka daje o sobie znać?

Tak, w przypadku tego samochodu prawdopodobnie już po niedługim czasie belka da o sobie znać bo stan polskich dróg w tym nie pomaga

Ale wiele też zalezy od stylu jazdy więc jak od niedawna masz francuza to zacznij jeździć oszczędzając zawieszenie

Staram się ale właśnie jak kolega pisal obawiam się własnie tych nieszczęsnych dróg więc sądzę że i tak z belką będą problemy zwłaszcza że dużo i często jeżdżę

Jeśli chodzi o to jakie są objawy zlego stanu belki to możesz o tym poczytać tutaj https://tylnabelkapolska.pl/ceny-belek/tylna-belka-renault/renault-megane/. Na pewno zauważysz że coś się dzieje jak tylko zacznie się dziac bo zniszczona tylna belka Renault Megane daje wyraźne objawy i wtedy już trzeba zadbac o regenerację. Rzeczywiście mogą z tym być problemy w warsztatach ale nie musisz od razu szukac serwisu Renault i przepłacać bo na tej stronie co wkleiłem można zamówić belki do wszystkich francuzów albo zlecić regenerację własnych wysyłając im przez kuriera którego oni przysyłają klientom. Warto znac taką opcję bo w niektórych przypadkach to jedyna możliwa

Wahałbym się chyba tak korespondencyjnie…

Dlaczego? Wszystko jest w jak najlepszym porządku. To bardzo znana firma i na zregenerowaną belkę udzielają trzyletniej gwarancji więc jak coś będzie nie tak to trzeba reklamować. Ale znam kilka osób które korzystały z tych usług i są zadowolone, przede wszystkim z tego że nikt z nich nie zdarł i nie musiały jeździć wiele kilometrów do serwisów a tam wiadomo jakie są ceny

Zastanowię się :)

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą