Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Kto najlepiej czyści klimatyzację w Lublinie?

Kto najlepiej czyści klimatyzację w Lublinie?Posty: 193
W mojej firmie mam zainstalowanych ponad 20 klimatyzatorów. Z montażem moi mechnicy uporali się sami, ale teraz pozostaje pytanie, czy lepiej, żeby i oni samodzielnie zajęli się jej czyszczeniem, czy może lepiej dać to zrobić komuś kto na tej robocie nabrał dużęgo doświadczenia?


Posty: 122
No tutaj odpowiedź może być tylko jedna. Na pewno powinni to zrobić ci,którzy się na tym znają i mają do tego dobry sprzęt. O ile same filtry dpomowymsposonbem wyczyścisz, o tyle już samych instalacji nie jesteś w stanie i tutaj zacznie się problem.


Posty: 140
Bezwzględnie muszą to zrobić ludzie, którzy się znają. Jeśli chodzi o czyszczenie klimatyzacji w Lublinie to zajrzyj tutaj http://www.romanek.pl/oferta/klimatyzacja/czyszczenie-klimatyzacji, bo to firma, która wiele podobnych prac wykonala i na chłodnictwie zna się jak mało kto...


Posty: 23
Ja nigdy nie lubię czekać od ostaniej chwili i czyszczenie klimatyzacji robie gdzieś w okolicach maja i później jak się sezon na chłodniejsze powietrze kończy czyli koło jesieni. Wtedy wiem, że zachowałem wszelkie standardy. A co ważne trzeba to robić w oparciu o profesjonalne urzązenia.


Posty: 71
Mój mąż kiedyś chciał zaoszczędzić i niestetyu nie udało mu się to. Co więcej jeszcze musieliśmy zapłacić podwójnie, bo klimatyzator wymagał naprawy...


Posty: 19
Sami widzicie, żę nie warto robić pewnych rzecy samemu, tym bardziej, że czyszczenie kliemtyzacji wymaga raczej precyzyjnych umiejętności. Jest jeszcze jedna kwestia, bo z tego co wiem, to na przykład czynnikiek chłodniczym mogą posługiwać się tylko i wyłącznie profesjonaliście, więc tym warto to pozostawić.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą

cron