Indeks witryny Technika przez dziurkę do klucza Auto-moto, czyli za kierownicą Gdzie znajdę autoryzowany salon Renault?

Gdzie znajdę autoryzowany salon Renault?

Hej, moje stare auto odmowilo mi posłuszeństwa i chce kupic nowe. Na szczescie mam odłozone troche grosza. Potrzebne mi auto miejskie więc pomysłałam o Clio, gdzie znajde autoryzowany salon Renault?

Przeciez Clio to jeden z najpopularniejszych samochodów w Polsce. Ze znalezieniem autoryzowanego salonu samochodowego nie bedzie zadnego problemu, salony są m.in. w Poznaniu czy Krakowie.

dobry wybor, tylko czy nie lepiej kupic clio z drugiej reki, ja swego czasu kupilam clio z ogłoszenia i jestem zadowolona, jezdze juz dosc dlugo i nic sie nie popsuło.

Miałaś szczescie i trafilas na uczciwego sprzrdawce, ale odwiedzając autoryzowany salon Renault mozna oczekiwać idealnego podejscia, przynajmniej 2-letniej gwarancji z opcją przedłuzenia na kolejne lata, przeglądy i naprawy w salonach można mieć wowczas za darmo.

Cos w tym jest, odwiedzilem ostatnio dealera Toyoty w Poznaniu i powiedziałem, ze szukam samochodu rodzinnego. Sprzedawca pokazal mi kilka modeli m.in RAVA4 i Corolla Classic. Spodobała mi się Corolla, ma m.in. pojemny bagaznik i 7 poduszek w standardzie.

o a gdzie są salony aut marki Toyota w Poznaniu?

ja akurat byłem w Toyota Poznań Centrum na ulicy Bobrzańska 5 blisko centrum, ale z tego, co wiem to w Poznaniu jest kilka salonow Toyoty. Jesli nie mieszkasz blisko centrum to na pewno znajdziesz salon blizej swego miejsca zamieszkania.

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Auto-moto, czyli za kierownicą