Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Chcę się dowiedzieć czy zona jest mi wierna

Chcę się dowiedzieć czy zona jest mi wiernaPosty: 163
Niezręcznie mi o tym pisać ale potrzebuję informacji na temat rozkładu dnia mojej żony kiedy jestem w pracy. Zajmuję się finansami i bardzo często znikam z domu na kilka dni. Ze swojej strony jestem wporządku wobec żony ale ona zarzuca mi ze na pewno ja zdradzam. Wydaje mi sie ze wysuwa takie podejrzenia gdyz sama nie jest wierna. Chciałbym to jak najszybciej zweryfikowac bo na przestrzeni przyszlego roku chce wyprowadzic sie z nią do Włoch i zarzadzac wszystkim zdalnie.


Posty: 71
Hej. Na samym początku odradzam korzystanie z pomocy osób prywatnych które podejmują się szpiegowania za pieniadze bo robią to nieumiejętnie i zwykle prowadzi to do wiekszych problemów. Moja kolezanka byla sledzona i z tego pwoodu sama wniosła o rozwód. Powiedziała że mąż ma obsesję, jest niebezpieczny, wynajmuje podejrzanych ludzi by ją śledzili. Jednym słowem nieciekawie. Dobrze zrobisz jesli poczytasz sobie tutaj: http://mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/ jak pracują prawdziwi detektywi.


Posty: 163
Dzięki, bardzo przydatne informacje. Nie wiedziałem że tak łatwo można z kogoś zrobić niezrównoważoną osobę. Po takich zarzutach chyba kazdy sąd orzeknie rozwód z winy faceta. Mogłabyś mi powiedzieć czy ta firma której stronę wkleiłaś zajmuje się obserwacjami i zbieraniem dowodów w sprawach podobnych do mojej?


Posty: 71
Tak tu masz cały zakres ich pracy http://mbdetektywi.pl/klient-indywidualny/. Jest to bardzo doświadczone biuro, które zatrudnia bardzo dobrych specjalistów. Z tego co mi wiadomo działają bardzo szybko i zawsze dostarczają jednoznaczne dowody. Korzystałam z ich usług w zupełnie innej materii ale również mam bardzo pozytywne zdanie na ich temat. Pozdrawiam serdecznie i zyczę powodzenia :)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!

cron