Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Zegarek dla wyjątkowej kobiety

Zegarek dla wyjątkowej kobiety

Post 14 lip 2016, o 01:19

Witam. Na zbliżającą się okazję rocznicy ślubu chcę zrobić żonie prezent taki, jakiego się w ogóle nie spodziewa. Mianowcie chce jej kupic zegarek. Ale nie taki pierwszy lepszy z kiosku, tylko mam już odlozona spora sumke na taki zegarek z prawdziwego zdarzenia. Problem w tym że zupełnie nie wiem gdzie taki zegarek mogę kupić i jakie firmy w ogóle brać pod uwagę. Daltego właśnie wszedłem na forum, żeby się zapytać ludzi którzy się na tym mogą trochę znać. Możecie coś doradzić? Jaki zegarek mam kupić?

Post 14 lip 2016, o 03:01

Jak dla żony i z takiej okazji, to ja bym polecił zdecydowanie kupić jakiś ekskluzywny zegarek damski z wyższej półki. Skoro mówisz, że kasę masz odłożoną, to zaszalej, a żona będzie wniebowzięta jak takie cacko dostanie, gwarantuję Ci to. A która to rocznica jeśli mogę zapytać?

Post 14 lip 2016, o 05:56

To ja wiem, że zegarek musi być luksusowy i taki właśnie chcę kupić. A rocznica jest już 25, a nasze wciąż takie silne jak na początku. A może jeszcze silniejsze, bo po baaaaaardzo wielu doświadczeniach.

Post 14 lip 2016, o 07:30

Uu, no to srebrna rocznica przed Wami. Za nami już jest koralowa, to możesz posłuchać starszego stażem kolegi. Ja niedawno kupiłem sobie taki cacany zegarek na tej stronie tutaj. Powiem Ci, że marka jest niezła, a zegarek normalnie jak z kosmosu. Ale poszukaj tam na tej stronie dobrze, to damskie zegarki też tam znajdziesz podobnej jakości.

Post 14 lip 2016, o 09:21

Oo, strona jest rzeczywiście świetna. No mam nadzieję, że znajdę coś takiego, jak szukam. A widzę, że jest tam z czego wybierać. Dzięki, bo sam bym na to na pewno nie wpadł. :D

meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!