Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Jakie są ceny implantów zębów?

Jakie są ceny implantów zębów?Posty: 140
Witam was, może wy mi poradzicie co mam robić. Otóz mam braki w uzębieniu i kiedys myślałam o protezie, ale ostatnio poczytałam na temat implantów, że są o wile wygodniejsze niż protezy, ale pewnie są też droższe i trochę się boję całego tego zabiegu. Wiecie może, jakie są ceny implantów, bo nie wiem czy w ogóle mnie na nie stać i gdzie najlepiej pójść?


Posty: 163
Trzeba było dbac o zęby od najmłodszych lat, to teraz nie było by takiego problemu!


Posty: 19
A czy ty w ogóle wiesz, dlaczego koleżanka ma braki w uzębieniu, przeciez mogą być różbe przyczyny, mnie np. w czasie ciąży bardzo popsuły się zęby i teraz od trzydziestu lat biegam do stomatologa i w kólko muszę je plombować, a muszę powiedziec,że te moje zęby wcale nie wyglądają ładnie. Najchetniej bym sobie też wstawiła implanty. Wydaje mi się że cena zależy od ilości wstawionych zębów i wielu innych czynników, kazdy przypadek jest inny.


Posty: 186
Widze ze interesują was ogłoszenia typu: implanty zębów Poznań cena niewygórowana? Wiem coś o tym bo sam niedawno szukałem takich ofert Wowczas natrafiłem na bajkodent.pl, strone prywatnego gabinetu stomatologivznego, który oferuje kompleksowe usłgi stomatologiczne w atrakcyjnej cenie, jestem już po pierwszej wizycie. Dostałem szczególowy harmonogram i wycene, jestem bardzo zdowolny.


Posty: 23
Potwierdzam to dobry stomatolog Poznań to miasto, gdzie na co dzien przyjmuje w swoim gabinecie, ale ceny na implanty i nie tylko ma tak konkurencyjne, ze przyjeżdżają do niego pacjenci także spoza Poznania, warto się tam udac.


Posty: 38
weszlam tu przypadkiem, ale dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam, teraz już wiem, gdzie warto udać się do stomatologa, skoro mówicie, że to taki dobry gabinet, to może wreszcie wizyty u dentysty będą dla mnie pryjemnością.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!

cron