Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Firmowa impreza z mega rozrywką dla każdego – szukam pomysłów!

Firmowa impreza z mega rozrywką dla każdego – szukam pomysłów!Posty: 163
Potrzebuję jakiejś inspiracji do urozmaicenia imprezy firmowej, która ma przede wszystkim charakter integracyjny, a przy tym będzie organizowana w plenerze. Naprawdę będę wdzięczny jeśli podsuniecie jakieś pomysły atrakcji na imprezę firmową, byle nie były jakieś niesamowicie kosztowne ;)


Posty: 186
hmm, takie dmuchane place zabaw z różnymi grami są bardzo fajne i popularne dzisiaj. Od razu mówię, że to wcale nie musi być rozrywka tylko dla tej niepełnoletniej części społeczeństwa :D


Posty: 163
Interesujące, ale coś konkretniej? Jaka rozrywka i gdzie coś takiego dostać?


Posty: 193
Chłopie, jak naprawdę chcesz rozruszać towarzystwo na takiej imprezie to gorąco polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.funandplay.pl/bv_event/mega-pilkarzyki/. Piłkarzyki w takiej skali, że dosłownie nie mogłem w to uwierzyć. Zabawa jest taka, że nie da się tego opisać, a i gra ma fajny charakter integracyjny właśnie, bo osoby przywiązane do jednej sekcji boiska muszą ze sobą współpracować żeby coś wskórać.


Posty: 163
No faktycznie niesamowicie to się prezentuje, na zdjęciach robi wrażenie, a co dopiero na żywo pewnie. Swoją drogą widzę, że mają tutaj kompleksową ofertę organizacji takich spotkań na jakim mi zależy http://www.funandplay.pl/bv_event/team-bulding/. Ktoś korzystał może?


Posty: 193
No nie bez powodu napisałem Ci o tych piłkarzykach :D u mnie w pracy organizowali spotkanie integracyjne w parku w naszym mieście i ubawiłem się jak nigdy w swoim życiu. Naprawdę było fajnie, ale nie wiem niestety jak w Fun&Playcenowo jest.


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!

cron