Indeks witryny Gadka o wszystkim innym Pomożecie? Pomożemy! Szukam porady prawnej w sprawie odszkodowania.

Szukam porady prawnej w sprawie odszkodowania.Posty: 32
Mam taki problem, jakiś czas temu uległem wypadkowi przy pracy. Z racji zaniechania przez pracodawcę płatności ubezpieczenia byłem zmuszony do pokrycia kosztów leczenia z własnej kieszeni. Ktoś może miał kiedyś podobny problem? Jak dochodziliście swoich praw?


Posty: 25
Możesz wejść na wojtalik.com.pl/porady-prawne.html i tam jest więcej na ten temat. Sprawa może być podobna ale bardzo często w grę wchodzą tutaj takie małe szczegóły a nikt lepiej nie będzie się na tym znał jak ludzie z branży więc może szukaj informacji na forum prawnym.


Posty: 33
Miałam podobny problem jakiś rok temu, sprawa była dość prosta bo przestawiłam wszystkie dokumenty z których wynikało ze pracodawca zapewnia we własnym zakresie takie świadczenia. Kwestia tego, że trochę trwa załatwienie tego wszystkiego, jak to u nas w sądach.

Zia

Posty: 51
Możesz wejść też na wojtalik.com.pl/odszkodowania.html na stronie którą ci już podali. Kancelaria zajmuje się również sprawą odszkodowań i windykacją należności. Z tego co piszesz to akurat potrzebujesz kogoś biegłego żeby załatwić to szybko i sprawnie.


Posty: 32
Trochę też czytałem w internecie na ten temat i sprawa nie wydaje się być skomplikowana. Jeżeli mam stosowne dokumenty które potwierdzają że pracodawca zobowiązany jest do opłaty ubezpieczenia to nie powinno być problemu.

Zia

Posty: 51
Wiesz, płatność składek w terminie jest w interesie pracodawcy, jeżeli nie dotrzymał tych terminów albo wgl nie zapłacił to to już jego problem. Koszt twojego odszkodowania będzie dużo wyższy niż tej składki ;)


meble warszawa tanie meble kuchenne warszawa

Wróć do Pomożecie? Pomożemy!

cron